Adıyamanın Sesi

Sponsorlu Bağlantılar

Adıyaman ve çevresi tarafından yakından takip edilen tek haber kaynağı Adıyamanın sesi olmaktadır. Adıyamanın sesi ile haberlere ulaşmak sadece saniyeler içinde olmaktadır. Burada kategori bazlı her sunulması ile haberler arasında kayıp olmadan direk hedefe ulaşılması sağlanmaktadır.

Adıyamanın sesi haber sitesi olarak benzerlerinden farklıları bir çatı altında toplayarak sektörünün ilk sırasında yer almaktadır. Haber denildiğinde direk akıllara gelen şiddet, cinayet, kaza gibi gelişmelerin yanında kültür sanat alanında gerçekleşen gelişmelerde gene site üzerinden yayınlanmaktadır. Bölgesinin en fazla takip edilen haber sitesi olması yanında ülke genelinde yerel bazlı haberleri alınan tek site olmaktadır. Haber denildiğinde sektörlerin özel haberleri gerçek kişiler tarafından kaynaklandırılarak yayınlanmaktadır. Kulaktan duyma veya fısıltı habercilik yerine öz haberler verilmektedir. Her haberin gerçeklik değerleri birincil kişiler tarafından incelenerek yayına alınması ise bu güne kadar düzeltme haberi yapmak zorunda kalmayan tek haber sitesi olma özelliğini korumaktadır. Gelinmiş olan habercilik kalitesinde ise 10 yıla yaklaşan tecrübe ve bilgi brikimi ile kolay kullanım teması en büyük etkenlerin başında gelmektedir.

Adıyaman merkezli olarak sunulan haberler kısa zamanda ülke genelinde binlerce kişinin okuduğu haber haline dönüşmektedir.  Bu aşamada ise her hangi bir olayın haber değeri taşıyarak yayınlandığı ilk adres Adıyamanın sesi olmaktadır. Rakiplerinin hep önünde yer alan site her hangi bir üyelik veya abonelik şartını ön koşul kabul etmeden reklamsız ve yalansız olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık