Ameliyatsız Yüz Germe Tedavisi

Sponsorlu Bağlantılar

Ameliyatsız yüz germe tedavisi, farklı teknolojik cihazlarla uygulanan yaşlılık ve sarkma izlerini yok eden operasyondur. Herhangi bir cerrahi operasyona gerek kalmadan farklı tekniklerle uygulanan ameliyatsız yüz germe tedavisi kısa süre içerisinde daha sağlıklı ve düzgün bir cilde sahip olunmasında da etkilidir. Çoğu kez lazer uygulamalar ve dolgu teknikleri ile yapılan bu işlemlerde cerrahi operasyona gerek duyulmadığı için cilt yüzeyinde herhangi bir yara ya da operasyon izi de bulunmaz. Ciltteki sarkma ve yıpranma durumuna göre farklı seanslarda uygulanan bu teknikler, anti-aging ile ciltte bulunan tüm yaşlılık belirtilerini de kısa zamanda ortadan kaldırmaktadır. Bu teknikler sadece yüzdeki kırışıklıklara değil, derin yaşlılık izlerine ve dolgunluk isteyen bölgelere de hacim veren uygulamalar ile yapılabilir.

Ultrason Teknolojisi ile Yüz Germe

Ultherapy cihazı ultrason teknolojisi ile cildin astar yapısına müdahale ederek, cildin alt dokusu üzerinde tüm yaşlılık izlerini yok etmektedir. Oldukça gelişmiş yapısı ile ciltte sarkma olan bölge üzerine doğrudan müdahalede bulunarak, ses dalgaları yoluyla cildi gerilmesine yardımcı olur. Bu süreçte herhangi bir cerrahi bulunmamakla birlikte acısız ve ağrısız tedavi uygulanabilmektedir. Ayrıca, cildin kırışıklığa neden olan yapılarını onararak, yeniden toparlanmalarına da yardımcı olur. Oldukça etkili bir yöntem olmasından dolayı genel olarak tek seansta muhteşem sonuçlar alınabilmektedir. Fakat cildin yapısına göre ya da kırışıklığın derinliğine göre 2 seans halinde de uygulanabilir.

Dolgu Tedavisi ile Yüz Germe

Dolgu tedavisi, ameliyatsız yüz germe operasyonunda en fazla uygulanan tekniklerden birisidir. Dolgu enjeksiyon işlemi ile cilt daha pürüzsüz bir hale getirilerek, cilde hacim kazandırılır. Böylece, cilt hem daha sağlıklı bir yapıya kavuşur hem de ciltte bulunan kırışıklık ve deformasyon gibi durumlar ortadan kaldırılır. Hyalüronik asit olarak uygulanan dolgu enjeksiyonları, cildin en nazik bölgelerine de uygulanabildiği için hem uzmanlar hem de hastalar açısından sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle, göz altında bulunan hacimsiz duruşu kaldırmak için çene ya da elmacık kemiği üzerinde dolguyu artırarak, yüz hatlarının belirginleştirilmesinde de yardımcı olur. Yapılan uygulamaya göre 2 yıla kadar çıkan kalıcılık oranı, çoğu bayanda başarılı sonuçlar vermektedir.

Kaynak : http://www.drmustafakaratas.com/ameliyatsiz-yuz-germe.html

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık