Araç Değer Kaybı

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde araç kullanımının artması ile beraber yaşanan kazalar da artmaktadır. Bu nedenle araçlarda meydana gelen hasarlar sigorta şirketleri tarafından karşılanmaktadır. Ancak aracın arızası olmasa da araç kazaya karıştığı için ikinci el piyasasında değer kaybetmektedir. Bu duruma araç değer kaybı denir. Araçlarınızın değer kaybını geri kazanmak için profesyonel hizmet veren Aydar Hukuk Büromuz daima hizmetinizdedir.

Araç Değer Kaybı Dava Süreci

Herhangi bir trafik kazasından sonra aracın tamiratı tam olarak yapılsa da araç değer kaybı yaşar. Aracın değeri eskiye oranla bir hayli düşecektir. Buna bağlı olarak alıcılar araca eski değerini vermezler.

Araç sahiplerinin bu durumdan sorun yaşamasını önlemek için hakkı olan araç değer kaybı davası konusunda Aydar Hukuk Bürosu olarak en iyi hizmetleri sunuyoruz. Sigorta şirketleri yalnızca aracın parça değişim ücretlerini karşılar. Aracın yaşadığı değer kaybı sigorta şirketleri tarafından karşılanmaz. Bu durumda bizlere başvurarak uzman avukatlarımız tarafından hakkınızın en iyi şekilde savunmasını sağlayabilirsiniz.

Ekonomik ve Güvenilir Hizmetler

Aydar Hukuk Büromuz araç değer kaybı davası konularında sizin adınıza bütün evrakları hazırlar ve başvurunuzu yapar. Bu dava için kişinin kusursuz olması gerekmektedir. Ayrıca kaza üzerinden 2 yılın geçmemiş olmasına da dikkat edilmelidir.

Uzman avukatlarımız araç değer kaybı davasını kazada kusurlu bulunan kişiye, aracın ruhsat sahibine ve sigorta şirketine karşı açar. Araç değer kaybı tespiti davası ile aracın ne kadar değer kaybettiği tespit edilir. Kusurlu taraf aracın değer kaybını ödemek zorundadır. Bu konuda avukatlarımıza güvenebilirsiniz. Bizi istediğiniz zaman arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık