Aromaterapi Yağları ve Bitkisel Yağlar

Sponsorlu Bağlantılar

Manolya doğal ve aromatik ürünleri kullanıcıya sağlıyor. Küçük bir şirket olarak çalışmaya başlayan bu firma manolya markası adı altında 2005 yılından itibaren yaygın bir şekilde ürünlerini pazarlamaktadır. Aromaterapi yağları, çörek otu yağı, çhia, defne ve lavanta gibi bitkilerin aromaterapi yağları firma tarafından kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Ürün portföyünü arttıran manolya markası artık Türkiye’de 1 numara haline gelmiş dünyada da aranılan markalar arasında yerini almıştır. Bugün bitkisel yağlar, doğal sabun üretiminde, doğal şampuan ürünlerinde ve kozmetik ürünler kategorisinde ürünler sağlayan manolya %100 doğal özellik taşıyan şeker ilavesiz keçiboynuzu özü ve macun ile en çok tercih edilen firma haline gelmiştir.

Yeni ürünleri için AR-GE çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ettiren firma kaliteden ödün vermeden çalışma sağlamakta ve böylece bitkisel yağlar başta olmak üzere aromaterapi yağları, badem yağı, çörekotu yağı ve buna benzer ürünleri sizlere sağlamaktadır. Aromaterapi özelliği ile bilinen uçucu yağların en kaliteli ambalajlarda sizleri ulaşmasını istiyorsanız sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Yurt dışında 16 ülkede ürünlerini pazarlayan manolya markası sağlamış olduğu bitkisel yağlar ve aromaterapi ürünleriyle en çok sevilen marka olarak tercih ediliyor. Faydası bilinen ve bir uzmana gerek duymadan kişilerin kendi kullandıkları çörek otu yağı, badem yağı, keten tohumu yağı, hindistan cevizi yağı gibi yağlar markanın üretmiş olduğu en bilinen ürünlerdir.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık