Ataköy Günlük Kiralık Daire

Sponsorlu Bağlantılar

Ataköy günlük kiralık daire ev ihtiyacınızı karşılayabilecek olan firmamız bünyesinde her ihtiyaca uygun kiralık ev bulunmaktadır. Küçük ailelerin kullanabileceği 1+0 stüdyo dairelerin yanı sıra, geniş aileler için tasarlanmış 2+1, 1+1 daire seçeneklerimiz de mevcuttur. Bütün dairelerimizde 7/24 sıcak su, TV ve Uydu yayını, DVD kullanımı standart olarak sunulmuştur. Yine bütün dairelerimizin konforu ve yeni mobilyaları standart olup, tamamı merkezi konumlardadır. Kendi evinizin rahatlığında yaşayabileceğiniz bir ortama hazır olmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde sadece Bakırköy kiralık ev ihtiyaçlarınızı değil aynı zamanda İstanbul ilimizin çeşitli lokasyonlarında da yer almakta olan günlük kiralık evlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ataköy günlük kiralık daire arayışınıza cevap verebileceğimiz çok sayıda günlük kiralık evimiz firmamız bünyesinde hizmetinizdedir. İster stüdyo daireler isterseniz de geniş dairelerimiz ile keyifli ve rahat bir konaklama geçirebilirsiniz.

Bilindiği üzere günümüz koşullarında otel yada pansiyon gibi ortamlarda ortak kullanım alanları, ev ortamının sağlanamaması gibi nedenler ile pek çok kişi yeterince rahat ve huzurlu bir ortam oluşturamamaktadır. Bunun yerine Ataköy günlük kiralık daire ev arayışı ile ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini çok daha rahat ve uygun fiyatlar ile sağlayabilmektedirler. Aynı zamanda varsa çocukları ve geniş aileleri ile çok daha konforlu ve rahat bir ortama kavuşabilmektedirler. Bütün konaklama bedellerimiz ilk etapta belirlenen fiyata dahil olup, ekstra ödemeler ve faturalar ile karşılaşmayacağınızı da bilmenizi isteriz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık