AUZEF Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

   Birçok insanında yeni duyduğu ve hakkında çok merak uyandıran , araştırma konusu olan AUZEF nedir acaba sorusu sıklıkla sorulmaktadır. İnsanların merakını gidermek için açıklamalar yapılmakta ve kişiler en ince detayına kadar bilgilendirilerek tercih etmeleri sağlanmaktadır.  AZUEF nedir? Sorusuna gelecek olursak eğer  aslında önceden duymuş olduğunuzu ama içeriğini bilmediğiniz için ya da ismi farklı geldiği için anlamadığınızı fark edeceksiniz.

İstanbul  Üniversitesi’nin eğitiminden faydalanmak isteyen bireylerin açık ve uzaktan eğitim şeklinde öğrenim görmeleri amaçlanarak AUZEF açılmıştır. Özgün öğrencilerin gördüğü eğitimden farksız bir eğitim verilmek amaçlanmıştır. Onlara sunulan tüm imkanlar AUZEF öğrencilerine de sağlanmaktadır. Özgün öğrencilerden farklı olarak internet üzerinden eğitim görüp öğrenimlerini tamamlayıp İstanbul Üniversitesi başlığı altında mezun olmaktadırlar. Özgün olarak okumayı tercih etmeyen öğrenciler açısından çok güzel bir uygulama olmakla beraber liseden mezun olup hangi yaş aralığında olduğu fark edilmeksizin İstanbul üniversitesi başlığı altında mezun olmak isteyen her kesim AUZEF’e başvurarak üniversite mezunu olma olasılıkları vardır. Hemen hemen özgün öğretimdeki bütün dersler mevcuttur.

20

Aslında hem çalışmak zorunda olup ama okumak isteyen kesime hitaben yapılan bir uygulama olarak insanların onayını almakla beraber kişilerin aklına yatan bir fikir olarak tercih edilmektedir. Böylece  hem okuyup hem çalışmak kavramı  gerçekleşmiş olmakla beraber bireyler eğitim suresi uzamadığı sürece dört yılın sonunda açıktan okuyarak üniversite mezunu olmuş oluyorlar.

Auzef ders kitapları için : https://www.auzefderskitaplari.com

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık