Bu Yılın Trend Gelinlik Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Her gelinin hayallerini süsler çeşit çeşit gelinlikler. Kısa gelinlik modelleri ise birbirinden iddialı ama göze hoşa gelen gelinlikler arasındadır. Truvakar kollu tasarımlar kısa gelinliklere ayrı bir renk katarken ister after partide isterse düğünde kişiye şık bir hava katar.Kısa gelinlikler de ön plana daha çok bacaklar çıkar.Bu da kişiye zerafet katarken bulunduğu ortamda dikkatlerin üstünde olmasını sağlar.Kısa modelli gelinlikler kişiyi dikkat çekici kılsa da riskli bir seçimdir.

Balık etek gelinlik modelleri ise özellikle 2019 gelinlik modelleri olan gelinlik modellerinden biridir. Zaman zaman bazı yerlerde zerafetin simgesi olarak adlandırılan balık etek gelinlik modelleri her daim popülerliğini korumuştur. Diğer gelinlik modellerinin aksine kullanımı daha zor olan balık etek modelli gelinlik kimi zaman bu nedenden dolayı seçim düğünlerde seçim dışı kalmıştır.Eski dönemlere göre daha bir lüks hava katan gelinlik modeli üzerinde işleme yapılmaya en müsait modellerden biri haline gelmiştir. Dekolte konusunda pek zengin olmayan 2020 gelinlik modelleri birçok düğünde yine de göz kamaştırmayı başarıyor.

Dünyanın önde gelen gelinlik markaları 2018 gelinlik modelleri öne çıkardığı prenses gelinlik modelleri ile gelinliklerde bulunan zarif ve şık havayı daha da etkileyici kılmıştır.Özellikle değerli taşlarla süslenen gelinlik modeli bir çok gelinin bu yönden birinci tercihi olmuştur.Kısa gelinlik modelleri gibi prenses gelinlik modelleri de iddialı gelinlik modelleri arasında yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık