Çiftlik Shop İle Para Kazanın

Sponsorlu Bağlantılar

Pek çok kimse çiftlik oyunlarını oynamıştır ancak ciftlik shop tüm bu oyunlardan oldukça farklı. Çiftlik oyunlarında hayvan yetiştirmek, elde edilen ürünleri satmak ve para kazanmak normaldir. Ancak bu paralar her zaman sadece oyunda geçerlidir. İşte çiftlik shop size gerçek paralar kazanmayı vaat ediyor. Üstelik tamamen güvenli bir şekilde. Çiftlik shop ile para kazan oldukça yeni ve gelecek vaat eden bir uygulamadır.

Çiftliğinizi Yönetin

Oyuna katılan kişiler bir çiftlik sahibi olacak ve burada üretim yapacaktır. Hayvan yetiştirme ya da tarım yapmak gibi yollarla semere kazanacaktır. Et, süt, yumurta, bitkiler, tahıllar gibi ürünler üretilecektir. Bu ürünler çiftlik puanı karşılığı satılacaktır. Kazanan CP puanlar ise TL’ye çevrilebilecektir.

Nasıl Para Kazanılır?

CP puanı kazanmanın yolu ürünlerinizi satmaktan geçiyor. Tavuk, inek gibi hayvanları pazardan satın alabileceğiniz gibi elde ettiğiniz ürünleri de pazarda satabilirsiniz. Buradan da kazanç elde edersiniz.

Artık ömrü dolan hayvanlar üretim yapamayacak duruma gelirler. Bu hayvanları beslemek sizin için zarar anlamına gelecektir. Bu hayvanları kesimhaneye göndererek yine CP kazanabilirsiniz. Yani hayvanlarınızın etinden de yararlanabilirsiniz.

Topladığınız ürünleri depolarda biriktirebilirsiniz. Bu yüzden depolarınız ne kadar büyükse o kadar iyidir. Biriken ürünleri satarak yine CP kazanabilirsiniz.

Oyunu oynarken kazanacağınız tüm CP puanları aslında sizin için para anlamına gelmektedir. Çünkü bu puanlar TL’ye çevrilebilecek ve günlük hayatta kullanılabilecektir.

Daha çok para kazanmak isterseniz size günlük olarak verilen görevleri yerine getirebilirsiniz. Böylece paranızı katlarsınız. Daha çok para kazanmanın diğer bir yolu da referans kodunu paylaşmaktır. Sosyal medyada paylaşılan kodlar size para kazandıracaktır. Ancak oyuna başlarken bir miktar para yatırıp bunu büyümeniz gerektiğini unutmayın. Yatırım yap kazan seçeneği sizi cezbediyorsa bu oyun tam size göre.

Her Zaman Çiftlikle İlgilenin

Çiftlik shop tablet, telefon ve bilgisayarlarla uyumlu olan bir uygulamadır. Bu sayede her zaman çiftliğinizle ilgilenebilirsiniz. Çiftlikte zaman geçirmek ise size daha çok para kazandıracaktır. Çünkü her an çiftlikle ilgilenecek ve seri bir şekilde üretim yapabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık