Cinsel Sağlık ve Fantezi Ürünlerine Yoğun Talep!

Sponsorlu Bağlantılar

Ülkemiz’de cinsel sağlık ürünlerinin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamında bulunan sitelerin öncülerinden Seks Market firmasının CEO’su Tayfun beyle röportaj gerçekleştirdik. Kendisine sektör hakkında sorular sorduk ve bakın neler duyduk.

Cinsel sağlık ürünlerin yoğun olarak internet siteleri üzerinden sipariş verildiğini vurgulayan Tayfun bey aynı zamanda bu türlü sitelerin sayısında önemli bir artış olduğuna dikkat çekti. Bu türlü siteler açarak vatandaşları dolandıran ve gösterdiği ürün yerine farklı ürünler gönderenlerin sayısında artış olduğunu vurguladı.

En son haberler’den bir tanesi ” şişme bebek siparişi veren ancak oyuncak bebek gönderilen vatandaşımızın trajikomik olaylar yaşaması bizleri ve sektörü zora sokmaktadır” dedi.

Vatandaşların sipariş vereceği firmanın adres ve telefon bilgilerinin doğruluğunu sipariş öncesinde teyidinin önemli olduğunu ve sipariş vermelerinin risklerini azaltacağını söyledi.

Bir malın değeri olduğunu ve bu değerin çok altında fiyatlarla satışının olamayacağını kimsenin zararına satışlar yapmayacağını dile getiren CEO aynı zamanda realistik manken satan bazı sitelerin ilgi çekici resimler kullanarak vatandaşın dikkatini çektiğini ve sanki resimdeki ürünü gönderiyor izlenimi yaşatarak vatandaşları mağdur ettiğini söyledi.

Seks shop ürünlerini sipariş vereceğiniz firmaların bilindik firmalar olmasına dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayan CEO aynı zamanda ilk defa sipariş verecek vatandaşların bilindik firmalarını tanımayacağını düşünerek şunlara dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.

1. Site isminin düzgünlüğü
2. Güvenli alışveriş için SSL sertifikası (Yeşil adres çubuğu)
3. Sitenin iletişim ve adres bilgilerinin doğruluğunun teyidi
4. Kapıda ödeme yöntemiyle çalışıp, çalışmadıkları

Bunlara dikkat ederek site hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık