Çok Elit Bir Seçenek Kiralık Tekne

Sponsorlu Bağlantılar

Konfor, bazı insanlar için vazgeçilmez bir nokta olduğundan dolayı mutlaka elit seçeneklerden yana tercih yapanlar. Bu seçenekleri deniz seyahatlerinde de ön planda tutan kişiler, yat veya özel tekneler ile seyahat etmeyi tercih eder. Bu nedenle kiralık tekne günümüzde İstanbul gibi kentlerde çok özel bir ihtiyaç doğurmaktadır. Çünkü bazı kişiler bir tekne veya yat sahibi olmasa dahi günlük veya birkaç günlük deniz seyahatlerinde mutlaka özel tekneler ile yolculuk yapmayı seçer.

Özel olarak kiralanmış bir tekne; yapısı, kullanımı, verilen hizmetleri ve mimarisiyle her kişiye hitap eden özelliklere sahip olmalıdır. Hatta kimi zaman beş yıldızlı otel konforunda olmalı ve seyahatlerde bir ev rahatlığı oluşturabilmelidir. Çünkü özellikle aile veya kalabalık bir grup ile yapılacak seyahatlerde konaklama sağlayacak, yemek yiyecek ve güzel sohbetlerin gerçekleştirileceği alanlar bu tekne içerisinde yer alabilmelidir.

İstenilen bu özellikleri sunan bir tekne çok yüksek bütçelere sahip olan veya ekonomik hizmetler almak isteyen herkes için farklı seçenekler ile sunulabilir. Özellikle bu konuda Uluçay Yatçılık İstanbul sakinleri için elit seçenekler ile yat ve tekne araçları sağlıyor. Kaptan, hizmet personeli ve güvenlik gibi her hizmetin ek olarak sunulduğu özel aşçı ve mutfak hizmetleri ile seyahat imkanı sağlayan tekneler, firma sayesinde istenilen süre zarfında kiralanabiliyor.

Elit seçenekler sağlayan tekneler arasında prestij sunan dev yatlar, VIP konfor sağlayan özel yatlar, motoryatlar, davet tekneleri ve ekonomik yapılı yatlar gibi birçok seçenek bulunuyor. Boğaz turları, özel organizasyonlar, tatil gezileri veya günübirlik deniz turları gibi seçenekler için bu tekneler tercih edilebiliyor.

Serin Bir Akşamda Keyifli Bir An İçin Yemekli Boğaz Turu

İstanbul boğazı manzarasında güzel bir akşam yemeği planladığınız günlerde çok daha farklı bir seçenek olarak firma sayesinde yemekli boğaz turu fırsatı elde edebilirsiniz. İstanbul’da gerçekleştirebileceğiniz en güzel aktivitelerden biri olan bu tur programı sayesinde sevdiklerinizle bir masada toplanabilirsiniz. En özel günlerde kutlama programlarını bu turlarda gerçekleştirebilirsiniz. Eşsiz mutfak seçenekleri ve prestijli bir servis hizmeti sayesinde çok daha keyifli bir hale gelen bu tur programı ile keyifli bir akşamı en çok sevdiğiniz kişiler ile tamamlayabilirsiniz.

Evlilik yıldönümü, kutlama günleri veya doğum günleri gibi özel günlerde sevdiklerinize bir sürpriz gerçekleştirmek istediğiniz de bu yemekli turlara katılabilirsiniz. Anadolu mutfağı ve dünya mutfağından eşsiz seçenekler sunan masalarda bir araya geldiğiniz kişilerle eşsiz bir damak tadına ulaşabilirsiniz. Bir yanda Anadolu bir yanda Avrupa Yakası’nın eşsiz manzarasını göz önünde bulundurduğunuzda, bu kadar güzel bir manzarada keyifli bir akşam yemeği unutulmaz bir hal alacaktır. Bu amaçla sadece doğru firmayı seçmeniz ve görkemli bir ziyafete hazır olmanız yeterli olacaktır.

Uzun Boğaz Turu İle Her Noktaya Hakim Olun

Bir ucundan bir ucuna kadar İstanbul Boğazı çok uzun ve geniş bir yapı oluştururken, boğazın her noktasında ayrı bir güzellik yer alır. Bir yanda boğaz köprüleri bir yanda Anadolu Hisarı ve Rumeli Hisarı, yalılar ve orman manzaraları gibi birçok farklı nokta İstanbul Boğazı’nda birer tablo görüntüsü oluşturmaktadır. Bu nedenle gerçekleştireceğiniz bir boğaz turu alabildiğine uzun ve keyifli bir program sağlamalıdır.

Eğer hiçbir eksik noktası kalmadan tüm İstanbul boğazını içinize sindirecek bir gün geçirmek istiyorsanız, uzun boğaz turu en doğru programlardan birini sağlayacaktır. Çok kolay bir rezervasyon gerçekleştirmek için de www.teknekiralama.com.tr adresi üzerinde işlem gerçekleştirebilirsiniz. Kişi sayısına bağlı olarak rezervasyon sağlayabilir ve daha geniş kapsamlı bir bilgi alarak program içeriğini öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık