Daima En İyisi İçin Kalekim Ustalarına Sürekli Eğitim Veriyor

Sponsorlu Bağlantılar

Kalekim Usta Kulübü’ne üye ustaların yanı sıra, üye olmayanların da davet edildiği Kalekim Usta Seminerleri’nde yeni ürünlerin uygulamalı anlatımı ve ustaların sıklıkla karşılaştıkları sorunlara uygun çözümler anlatılıyor.

Eğitimler sırasında sorulan soruları bilen ustalara ödüller verilirken, tüm katılımcılar Kalekim tarafından isimlerine düzenlenmiş sertifikalar alıyor. 2001 yılından bugüne kadar Türkiye çapında düzenlenen seminerlerde Kalekim, 150.000’in üzerinde ustasıyla buluştu.

Kalekim, Dr. İbrahim Bodur Kaleseramik Eğitim, Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı ile bugüne kadar mezun 8.000’e yakın ustaya Avrupa Birliği’nin desteğiyle Millî Eğitim Bakanlığı’ndan Onaylı Sertifika verildi. Seramik Yer ve Duvar Karosu Kaplamacılığı, Boya-Sıva ve Mantolama alanlarında gerçekleştirilen Geliştirme ve Uyum Kursları gerçekleştirilmektedir.

Bu kursları başarıyla bitiren ustalar, MEB onaylı sertifikalarıyla inşaat sektörüne “Sertifikalı Usta” olarak daha kaliteli hizmet veriyor.

Dünden Bugüne Kalekim Usta Kulübü

Türkiye’nin ilk seramik üreticisi ve en önemli kuruluşlarından biri olan Çanakkale Kaleseramik Fabrikaları A.Ş bünyesinde 1966 yılında seramik yapıştırıcısı üretimine başlandı.

Yine aynı tarihte Türkiye’deki ilk seramik ustası semineri ve usta memnuniyet anketleri gerçekleştirildi.

1973 yılında şirketleştirilen seramik yapıştırıcısı üretiminin Kalekim adıyla faaliyetlerine başlamasının ardından, seramik ustaları aynı çatı altında toplanarak Kalekim Usta Kulübü’nün temelleri atıldı.

Seramik ustalarına, zaman içerisinde Boya, Sıva, Su ve Isı Yalıtım ustalarının da katılımı ile ustalarımızın yaptığı işlerin önemini ortaya çıkarmak, eğitim ve seminerler ile üye ustalarımızın mesleki bilgi ve becerilerini geliştirerek sektörün kalifiye eleman ihtiyacına katkıda bulunmak amacıyla 2001 yılında Kalekim Usta Kulübü kuruldu.

Fikir hakları Kalekim’in olan Kalekim Usta Kulübü, 50.000’e ulaşan üyesiyle, inşaat sektöründe faaliyet gösterdiği alanlarda ustalara en büyük yatırımları yapıyor ve bunun neticesinde profesyonellerin ve son kullanıcıların seramik, boya, sıva, ısı ve su yalıtımı işlerinde kulüp üyesi ustaları tercih etmesini sağlamayı da hedefliyor.

Kalekim Usta Kulübü’nü ayrıcalıklarından hemen faydalanarak yakından tanımak ve dilerseniz bu ayrıcalıklı kulübe dahil olmak isterseniz https://www.ustakulubu.com/ adresini ziyaret ederek detaylı bilgi edinmeniz mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık