Davetiyeniz Hazır!

Sponsorlu Bağlantılar

Davetiye denilince ilk akla gelen firma olan Ezgi Davetiye, sizlere ülkemizin neresinde olursanız olun hizmet vermeye devam etmektedir. Uzman personel kadrosunun yanı sıra, hazır tasarımları ile de göz dolduran organizasyonlar düzenleyebilmenizi sağlayan Ezgi davetiye, aynı zamanda bir tasarım atölyesi olarak da çalışmaktadır. Uygun fiyat ve kaliteden ödün vermeyen çalışma anlayışı ile hizmet veren firmamız aynı zamanda sizlere davetlilerinize karşı daha farklı bir bakış açısı kazanmanızı sağlıyor.

Firmamızın resmi web sitesi aracılığı ile hızlı bir şekilde sipariş verebileceğiniz gibi, mevcut tasarım katalogumuzdan da kişisel zevkinize en uygun olan tasarımı seçmek sureti ile şık ve modern davetiyenize hemen kavuşabilirsiniz.  Aynı zamanda firmamız bünyesinde yapmış olduğumuz çalışma neticesinde, web sitemiz aracılığı ile verecek olduğunuz davetiye siparişlerinize %25 indirim fırsatı sunulmaktadır. İster 1000 adet isterseniz de 10,000 adet davetiye siparişi verin her siparişinizde bu indirim fırsatını kullanabilirsiniz.

Sizlere kaliteli hizmeti olabilecek en uygun fiyat ile sunmayı hedefleyen ezgi davetiye, aynı zamanda bir tasarım atölyesidir. Kişiye özel davetiye tasarımı, özlü söz yazımı ve basımı gibi konularda da bizlerden destek alabilirsiniz. Siparişini verecek olduğunuz davetiyeleriniz Türkiye’nin her yerine özenli bir ambalaj ile kargolanabilmektedir. Fiyatlarımız kaliteden ödün vermeden olabilecek en ekonomik maliyetler ile sunulmaktadır. Bu sayede hem ister kendinize özel tasarım alabilir isterseniz de mevcut tasarımlarımız arasında hızlı bir seçim yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık