Derma Glabris Kıl ve Tüy Dökücü Losyonumuzu Denediniz Mi? 

Sponsorlu Bağlantılar

Derma Glabris tüy dökücü losyon, dünyada bir tek bizde olup eşsiz formüllerle sizlere sunulmuştur. Hem kadınlar hem de erkeklerin kullanımı için uygundur.

Tüm vücuda uygulanabilir. Sarı tüy, ayva tüyü ve kıllar için güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bitkilerden üretilmiştir ve dermatolojik olarak da test edilmiştir. Cildin PH değeri ile de uyumludur.

Bizlerin ortak sorun noktası olan kıllarımız ve tüylerimizi tamamen ortadan kaldırmak hepimizin isteği. Oskar İlaç ve Kozmetik, günümüz teknolojisinde ve tıbbın bu noktaya gelmesinde birçok şekilde çalışmalar yapmış ve Derma Glabris insan sağlığına hiçbir zararı olmayan tamamen organik asit tuzlarından üretilmiştir.

Gerekli bütün izinler alınmış olup Medipol ve Rum hastanelerinin hekimleri başta olmak üzere birçok farklı eczacı ve doktorlar tarafından da kullanılıp tavsiyede bulunulmuştur. Kıl ve tüylerinizi yok etmek istiyorsanız gönlünüz ferah bir şekilde derma glabris kıl ve tüy yok edici losyon ürünümüzü kullanabilirsiniz.

Ağda ve epilasyondan 4 saat sonra Derma Glabris losyon sürüldüğünde kılın kök yapısında bir araya gelerek aminoasitlerin peptit bağı oluşumunu engeller. Her bir aminoasiti iç tuza çevirerek tekrar kıl oluşumunu engellemiş olur ki bu işlem de kıl folikülünün yapısını bozmaz, bu yüzden de cildin şeklinde bozulma olmaz. Ürünümüz bu işlemi de içerisinde bulunan tamamen doğal yöntemlerle yani tuz çözeltisi ile yapmaktadır. Lazer kullanım seansınızı maksimum 3 seansa düşürür.

Ürünümüzü https://www.dermaglabris.com/ web sitemizden veya whatsapp hattımızdan kolayca ve güvenle temin edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık