Dijital Pazarlama Ajansı

Sponsorlu Bağlantılar

Başarılı olabileceğimize ve istediğin sonuçları alabileceğimize inanmıyorsak, işinize başlamayacağız. Müşterilerimizi dikkatlice seçiyoruz ve bir kez yaptıklarında, onlara neredeyse 60 gün boyunca duyulmamış garantimizi sunuyoruz.

Dijital Pazarlama Ajansı; SEO veya PPC servisleri ile ilgilenen 60 gün içinde performansımızdan veya herhangi bir şekilde ilişkimizden memnun değilseniz, yönetim ücretlerinizin% 100’ünü iade edeceğiz.

Garantimizden daha mı etkileyici? Kapılarımızı 2007’de açtığımızdan beri, tek bir müşterimiz hiç kullanmadı.

Sen konuş, dinle

Bir olarak dijital pazarlama ajansı , öncelikle müşterilerimizin iş hedeflerini anlamak için çalışıyoruz. Daha sonra tüm kararlar bu hedefler göz önünde bulundurularak verilir. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmuyorsa, yeni ve parlak bir web sitesi değersizdir. Siz konuşursunuz, dinliyoruz… sonra iyileştirme için birçok fikir üretiyoruz.

Dürüstlüğe Değer Veririz

Dürüstlük, dürüstlük ve diğerleri için samimi bir yürekle iş yapmaya inanıyoruz. Size ihtiyacınız olmayan bir şeyi satmayacağız. İşini almak için yalan söylemeyeceğiz. Size nezaket ve saygı ile davranacağız. Olması gerektiği gibi (ve çok sık değil).

SEO Biliyoruz

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorlarında bulunma sanatıdır. Siteniz arama motorlarında belirgin bir şekilde görünmüyorsa, potansiyel müşteriler işlerini başka bir yere götürecektir. Müşterilerimizin birçoğu, SEO çabalarımızın doğrudan bir sonucu olarak, yeni iş ilanlarından ilk ay içinde tüm web siteleri için ödeme yapıyor.

Üstün Tasarımlar Yaratıyoruz

Yalnızca bir tür web tasarımları oluşturmayı seçtik (burada şablon yok). Amacımız, işinizi sektörünüzde en iyi oyuncu olarak konumlandırmak ve tüm rakipleri aşmaktır. Birinci sınıf, profesyonel bir web tasarımı , tüm müşterilerle (mevcut ve potansiyel) güvenilirliği artırır ve sonuçta gelecekteki büyümeye yol açar.

WordPress Kullanıyoruz

Tüm sitelerimizi WordPress ( wordpress.org ) adında dünyadaki en iyi açık kaynaklı CMS ile oluşturuyoruz . Bu, müşterilerimizin sitelerindeki TÜM içeriği dünyadaki herhangi bir bilgisayardan yönetmelerini sağlar. Sınırsız sayfa, yayın, resim, doküman, medya vb. Ekleyin. Site güncellemeleri için başka bir kuruş ödeyin. Kendin Yap! BEDAVA nasıl sizi eğitiriz.

Çalışan Kod Yazıyoruz

En son teknolojiyi ve çapraz uyumluluğu kullanarak tüm siteleri kodlamaya zaman ayırıyoruz. Mac veya PC, iPhone veya iPad kullanıyorsanız, sitenizin her yere düzgün şekilde yüklenmesi gerektiğine inanıyoruz. İnternet Explorer’ı tercih ettiğiniz tarayıcınız olarak kullanıyor olsanız bile (iyi bir karar değil), kodumuzu mevcut tüm ana tarayıcılarda (IE7-9, Firefox, Chrome, Safari) test ettik.

Başarımızı Ölçüyoruz

Ziyaretçi takibi, başarımızı ölçmemize ve neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını görmemize olanak sağlar. Aylık raporlar size e-postayla gönderilir ve her zaman çevrimiçi olarak tam trafik verileri bulunur.

Zamanında Teslim Ediyoruz

Zamanın iş dünyasında para olduğunu biliyoruz, bu yüzden (kendimiz ve müşterilerimiz için) gerçekçi son tarihler belirliyor ve onlara bağlı kalıyoruz. Müşterilerimizle sürekli olarak iletişim kurarak ilerleme kaydettikçe güncellemeleri sunmak ve kararlaştırılan lansman tarihiyle başlatılan projeleri almak için iletişim kuruyoruz. https://istanbuldijitalpazarlama.com/

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık