El Çatlakları Nasıl Giderilir?

Sponsorlu Bağlantılar

Kadınlar için el çatlakları ve kırışıklıklar ile yoğun bir şekilde mücadele ediyor olmaları ve hatta selülit için de aynı mücadelenin geçerli olmasından dolayı, bu oluşumları engelleyen cilt bakım kremlerinin oldukça etkili olduklarını söylemek yanlış olmayacaktır. Cildinin çoğunu  elbise altında göründüğü için kadınları rahatsız etmiyor gibi görünse de, aslında el çatlakları özellikle yaz aylarında tam anlamıyla sıkıntı olabilmektedir. Çünkü kadınlar her zaman güzel görünmek isteyeceklerinden dolayı, mutlaka kullanacağınız cilt bakımı kremlerini seçmeli ve bu gibi çatlakları engellemelisiniz.

Sivilceler bir çok insanın bir numaralı sorunu. Cildimizin ürettiği sebum adı verilen yağlı madde içinde üreyen bakterilerle oluşan sivilce kurutma ve tedavisi özen gereken bir cilt problemidir. Sivilcelere zamanında bakım yapmaz ve onları sıkarsanız sivilce izleriyle karşılaşabilirsiniz. İnternette konuyla alakalı binlerce yazı var fakat büyük çoğunluğu doğru olmayan yöntemlerle dolu yazılar olabilmektedir. Bu yüzden sivilce kurutma konusunda faydalı bilgilere sahip olayım derken sivilcelerinize daha çok zarar verebilirsiniz.

Bıyık ve Sakalı Kalınlaştırmanın Yolları

En karizmatik görüntüyü oluşturmak için tercih edilen yöntem bıyık ve sakaldır. Bıyık ve sakal kalınlaştırmanın yolları arasında sert ve kalın çıkmasını sağlayan protein gereksinimini karşılamaktır. Bitkisel yağlarla cilde masaj yapmak ve uyarıcı etki sağlamak kan akışının hızlanması ve kan basıncının vücudun bütün bölgelerine ulaşmasını sağlamak bıyık ve sakal bölgesinde masaj uygulamaları ile daha gür bir görüntü elde etmeyi mümkün hale getirmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık