En Karanlık Saat İzle 2017

Sponsorlu Bağlantılar

En karanlık saat izle 2017 filmi konusu açısından tüm dünyada dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Filmde Winston Churcill’in Hitler’e karşı giriştiği amansız mücadele anlatılmaktadır. Churcill’in asıl savaşının yer aldığı filmde, ya Nazilerle dolu bir Almanya ile barış ilan edilip bütün karar ve hükümlerine uyulacak ya da hepsine birden karşı gelinip bağımsızlık elde edilecektir. Fakat hikaye bununla bitmiyor. Nazilerin Batı Avrupa’da ilerleyişi bir taraftan gelirken diğer tarafta ona inanmayan bir kral ve kendisine istemeyen partililerle Churcill’in işi hiç de kolay değildir. Film ülke siyasetleri açısından etkileyici bir dille anlatılmış olup hiçbir ülkenin tarihine zarar verecek dokundurmalar yapmamaktadır.

Genel bir bakış…

En karanlık saat izle 2017, yönetmen koltuğunda oturan Joe Wright’ın en etkileyici filmlerinden bir tanesidir. Filmde Jary Oldman’a Kristin Scott Thomas, Ben Mendelsenn, Lily James, Benjamin Whitrom gibi ünlüler eşlik etmektedir. Oyuncu kadrosuyla göz dolduran filmin senaristliğini Anthony MCCarten yapmış, müzisyenliği de Dario Marianelli üstlenmiştir.

Filme dair ayrıntılar

En karanlık saat izle 2017, 125 dakikalık gösterim süresine sahiptir ve yaklaşık 30.000.000 dolar gişe yapmıştır. Türkiye’de vizyona girdiği ilk üç günde 10.139 seyirci tarafından seyredilmiş ve toplamda 458.142,00 TL hasılat bırakmayı başarmıştır. Ayrıca Gary Oldman’ın içeceği purolara film bütçesinden 20.00 dolarlık bir meblağ ayrılmıştır. Her şeye rağmen Gary Oldman yine de nikotin zehirlenmesi problemi yaşayarak hastaneye kaldırılmıştır.

En Karanlık Saat izle : https://www.filmslab.co/en-karanlik-saat-darkest-hour/

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık