Enpara Cebe Havale Nasıl Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından Finansbank enpara ile ATM lerden günlük çekme limiti konusunda da oldukça başarılı bir banka olduğunu kanıtlıyor. Enpara atm günlük para çekme limiti bildiğiniz üzere tam 7.500 tl tutarında olmaktadır. Enpara günlük para çekme limitiyle iddialı bir banka olmasının yanı sıra bu oranı müşteri hizmetlerini arayarak kendi talebiniz doğrultusunda günlük 15 bin TL ye kadar çıkarabiliyorsunuz. Enpara atm günlük para çekme limiti olan 7.500 TL yi ATM de para bulunması durumunda tek seferde çekebiliyorsunuz.

Çalıştığınız bankanın çalışma saatlerini bilmekte önem arz etmektedir. Enpara çalışma saatleri bakıldığında diğer bankalarla aynı ancak telefon ile müşteri temsilcilerine ulaşmak daha kolay ve saat 01:00 e kadar hizmet verilmesi de ekstra güzel yanlarındandır. Banka şubelerinden saat 09:00 – 17:00 aralığında hizmet alabiliyorsunuz. Eft yapmak için ise 09:00 ve 17:15 saatleri arasında işlemini yapabilirsiniz. Enpara çalışma saatleri müşteri temsilcilerini aradığınızda saat 01:00 a kadar ulaşabileceğiniz esneklik sağlayan bir banka hizmetidir.

Enpara cebe havale nasıl yapılır? merak konusu olan ve son zamanların en çok ihtiyacımızı karşılayan uygulamalarından biri olmuştır.  Enpara cebe havale yapmak için cep telefonunuzdan mobil uygulamayı indirip giriş yaptıktan sonra transfer bölümünden cebe havaleyi seçin. Göndermek istediğiniz kişinin cep telefonunu cebe havale bölümüne yazıp ardından alt kısıma tutarı girerek gönder butonuna basar basmaz enpara cebe havale işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız. Gönderdiğiniz kişi herhangi bir Finansbank ATM sine giderek parasını rahatlıkla çekebilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık