Farmasi Ürünlerini Kullanan 10 Ünlü Kadın

Sponsorlu Bağlantılar

Farmasi ürünleri herkesin güvenirliğini kazanmış ve helal sertifikasına sahip olan ürünlerdir. Farmasi ailesi oalrak labarotuvarlarımızda özenle geliştirilern ve ardından çeşitli testlere tabi tutularak onaylanan ürünlerimiz binlerce kadının tercihidir. Kozmetik sektöründe lider bir firma olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle her seferinde ürünlerimizi daha da geliştirmeye ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak üretmeye özen gösteriyoruz.

Farmasi yüzlerce ülkeye ihraç edilen ve binlerce kişi tarafından kullanılan ürünlere sahip bir firmadır. Ürünlerimiz kendini kanıtlamış ünlü isimler tarafından da kullanılmaktadır. O halde farmasi ürünlerini kullanan 10 ünlü kadın ile sizi baş başa bırakalım:

Ivana Sert

Türkiye’nin tanınan tv kişiliği olarak birçok programda gördüğümüz Ivana Sert sadık bir Farmasi kullanıcısıdır.

Sebile Ölmez

YouTube makyaj videoları denince akla gelen bir isim olan Sebile Ölmez, ya da bir diğer adıyla sebibebi Farmasi ürünlerini makyaj videolarında sıklıkla kullanıyor.

Özge Oktar

Tiyatro oyuncusu olan ve aynı zaman YouTube makyaj videolarıyla masmavi gözlerini öne çıkarmayı çok iyi bilen Özge Oktar’ın favori makyak malzemeleri arasında birçok Farmasi ürünü bulunuyor.

Merve Özkaynak

YouTube makyaj videoları ile adından bolca söz ettiren ve aynı zamanda başarılı bir iş kadını olan Merve Özkaynak makyaj videolarında Farmasi ürünlerini sıklıkla kullanıyor.

Ece Dinç

Yine bir YouTube makyaj kraliçesi olan Ece Dinç de Farmasi kozmetik ürünlerini kullanıyor ve her seferinde memnuniyetini dile getirerek takipçilerini bilgilendiriyor.

Çağla Şikel

Güzellik, moda ve makyaj denince akla gelen ilk isimlerden olan Çağla Şikel de güzelliği için Farmasi ürünlerini tercih eden ünlülerimizden.

Zara

Büyüleyici sesiyle herkesi mest eden Zara Farmasi ürünlerini kullanmayı çok seviyor.

Zehra Yılmaz

Güzel oyuncu Zehra Yılmaz ekranda daha da güzel görünmesini sağlayan Farmasi ürünlerinden çok memnun.

Petek Dinçöz

Güzel şarkıcı Petek Dinçöz bir dönem Farmasi’nin yüzü olarak bu ürünlere olan güvenini de göstermiş oldu.

Özge Ulusoy

Manken ve sunucu Özge Ulusoy makyaj rutininde Farmasi ürünlerini tercih ediyor.

Sizde farmasi ürünlerini görmek ve kayıt olmak için buraya tıklayın

 

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık