Gecikmenin Kolay Yolu

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde cinsel destek ürünleri pek çok farklı sorun için, alternatif çözüm olarak kullanılmaktadır. Elbette ki bu ürünler arasında yer alan ve erken boşalmayı kısmen de olsa ortadan kaldıran spreyler, pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. İlk olarak erken boşalma nedir ve nedenleri nelerdir hakkında bilgiler vererek sizlere yardımcı olalım. Daha sonra da geciktirici sprey nedir ve nasıl kullanılır başlıkları ile bilgiler sunalım. https://www.viga50000.net/ geciktirici sprey Viga 5000 müşteri yorumlarını buradan bulabilirsiniz.

Erken boşalma nedir?

Erken boşalma, erkek ile bayan arasında olan bir cinsel uyuşmazlık olarak tanımlanması mümkündür. Bildiğiniz gibi bayanlarda orgazm süreleri oldukça uzundur. Bu durumda da erkekler gayet normal olarak bayanlara nazaran erken boşalmış olarak sayılmaktadır. Ortalama boşalma süreci, normal değerler altında 5 dakika olurken, 1-3 dakika aralığında boşalanlar erken boşalma sorunu ile karşı karşıya. Hatta bazı kişilerde ilişkilerin ilk saniyelerinde meydana gelen boşalma da ileri seviye olarak tanımlanıyor. Nedenleri hakkında da bazı bilgilere şu şekilde yer verebiliriz.

Nedenleri nelerdir?

Elbette ki muayene edilmeden tam olarak net bir bilgi vermek yanlış olacaktır. Fakat genel olarak psikolojik sebepler erken boşalmanın başlıca nedenleri arasında sayılıyor. Bunların yanı sıra fiziksel sorunlar, hastalık sebebi gibi nedenlerde sizlerin sorunlarına neden olmuş olabilir. Bu sebepten dolayı ana neden araştırılmalı ve ona uygun bir çözüm yöntemi uygulanmalıdır. Fakat takviye olarak geciktirici sprey eczane kullanımları etkili sonuçlar alabilmeniz için yardımcı olabilir.

Geciktirici sprey nedir ve nasıl kullanılır?

Cinsel destek ürünleri arasında yer alan Viga 5000 sprey, içeriğinde yer alan maddeler ile birlikte, penise uygulanarak, aşırı uyarılan noktalara etki ederek, ilişki sürenizi uzatan bir ürün olarak tanımlanmaktadır. Penis baş kısmına ve testislere yeterli miktar püskürtülerek uygulanır. İlişkiden ortalama 15 dakika önce kullanmak yeterli olsa da, bu süreci ve püskürtme miktarını sizlere etki edecek şekilde ayarlamanız daha sağlıklı olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık