Güzellik ve Sağlık Merkezi Beautyderm

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Anadolu yakasında yer alan Beautyderm, kaliteli bir güzellik ve sağlık merkezidir. İncirli Caddesi no:41’de yer alan bu elit merkezde, cilt bakımı ve el & ayak bakımı yaptırabilir ayrıca bölgesel zayıflama yöntemlerinden faydalanabilirsiniz. Gerek estetik gerekse sağlık sorunlarınızı çözebileceğiniz bu güzellik ve sağlık merkezi, uzman kadrosu ile sizlere güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Bakırköy ilçesinde yer alan Beautyderm güzellik ve sağlık merkezine, internet sitesi olan www.beautyderm.net web sitesi üzerinden ulaşabilir ve sizlere sunulan hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. İnstagram hesabı üzerinden de takip edebileceğiniz bu kaliteli sağlık merkezinde, botoks, dolgu, mezoterapi, prp, peeling, radyofrekans, selülit ve g5 masajı ayrıca el ve ayak bakımı hizmetleri sunulmaktadır.

Kalıcı Makyaj

Tamamen organik boyalar kullanılarak yapılan Kalıcı Makyaj‘da, mikro iğneler kullanılmaktadır. Acı veya ağrı hissetmemeniz için lokal anestezik krem ve yağlar kullanılarak yapılan makyaj uygulamasında, sadece sizlere özel steril iğneler kullanılmaktadır. Cilt esnekliği, nem oranı ve uygulama bölgesine göre değişen süreler üzerinden de yaptırabileceğiniz bu uygulamada, kalıcılık süresi kişilere göre değişim gösterebilmektedir.

Belirli süre aralıklarında rötuş yapılmasına ihtiyaç duyulan Kalıcı Makyaj‘da, kaş kontürü, eyeliner, kirpik sıkılaştırma, lipliner, kirpik boyama ve profesyonel makyaj yapılabilmektedir. Alanında uzman kişiler tarafından yaptırılan bu uygulamalar esnasında son teknolojik cihazlar kullanılmaktadır. Kusurlarınızı kapatmanıza ve daha güzel görünmenize yardımcı olan bu işlem sonrasında düzenli olarak cildinizi nemlendirmeli ve ilk 10 gün güneşe maruz kalınmamaya dikkat edilmelidir.

Detox Bakımı

Sadeleşme, temizlenme ve arınma anlamına gelen detox, sağlıklı beslenme, zinde bir hayat ve kilo vermek amacıyla ilk başvurulan seçenekler arasında yer almaktadır. Kaliteli ve uzun bir hayat sürmek amacıyla yaptırılan Detox Bakımı ile vücudunuzu çevresel toksinlerden arındırabilirsiniz. Beden odaklı değil, zihin ve ruhun bütünü olarak ele alınan detox, sağlığınıza ve enerjinize kavuşmanıza yardımcı olmaktadır.

Detox Bakımı ile vücut bakımı, enerji sorunları, mide sorunları, iştah sorunları, stres ve bunun gibi birçok sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Daha sağlıklı bir hayata sahip olabilmek için yaptırabileceğiniz bu uygulama hakkında Beautyderm üzerinden bilgi ve destek alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık