HAYALLERİN ÖTESİNDEKİ OFİSLER

Sponsorlu Bağlantılar

Ofis bölme sistemleri çoğunlukla ofis, şirket, hastane, büro, mağaza, banka, devlet kurumları vb. Çeşitli iş sahalarında kullanılan sistemlerdir. Günümüzde iş tecrübesi, seviyesi, yeteneği ve iş bölümü farklı olan birçok insanın ayni mekân içerisinde çalışmak zorunda olduğu durumlarda bu bölme sistemlerine başvurulmaktadır. Bu sistem sayesinde mekândan tasarruf ederek ve gayet estetik bir görünüm elde ederek çalışanların rahatlığı sağlanmaktadır. Ayrıca iş bölümleri farklı olan çalışanların bu bölmeler ile motivasyonları ve işlerine karşı olan konsantrasyonları da artmaktadır.Ofis içi çalışmalarda önemli bir yere sahip olan bu bölme sistemleri çalışan kişiler için de büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle jaluzili ofis bölme sistemleri müdür, müdür yardımcısı, genel müdür ve üst düzey yöneticilerin çalışma mekânlarının belirlenmesi için oldukça elverişli sistemlerdir.Bölme duvar uygulamaları son derece pratik çözümler sunarak kolayca de monte edilebilmesi sayesinde hemen her mekâna hızla uyum sağlayabilmektedirler.

Dayanıklı malzemeden ürettiğimiz bölme duvar sistemleri göz yormayan, ince yapısı sayesinde fazla yer kaplamayarak mekânı daraltmayan aksine ferahlamasını sağlayan uzun ömürlü ürünlerdir. Bunların yanında ekstradan bakim gerektirmezler. Çok uzun yıllar ilk günkü gibi kalırlar temizliği pratiktir, cam kenarlarına uygulanan fitiller sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlarlar. İstek doğrultusunda camlar şeffaf, kumlu veya film kaplı üretilebilir, boy ve boyut olarak ayarlanabilir renk ve tonları seçilebilir. Özellikle jaluzili tam cam ofis bolme sistemlerinde renk secimi çok fazladır istenen renklerle hazırlanır. İsteğe göre 16 veya 25 mm uygulanan bu sistemde dışarısı rahatlıkla görülebilirken dışarıdan bakıldığında içerisi görünmemektedir. Bu sebeple de jaluzili en çok tercih edilen ve oldukça da ekonomik olan bir duvar bölme sistemi olarak kolaylıkla uygulanabilmekte ve taşınabilmektedir. Jaluzili duvar bölme sistemleri ile ofis içi çalışma konusunda rahatlıktan kesinlikle ödün vermeden çalışma sağlanmakta ve mekâna daha şık, modern ve elit bir hava katmaktadırlar.

Çağrı inşaat olarak ofisiniz için her türlü ofis bölme sistemleri konusunda şık, ferah, modern, elit ve estetik çözümler bularak yılların getirmiş olduğu tecrübemiz, işinde uzman kadromuz ile isteklerinize cevap vermekte ve yardımcı olmaktayız. Daha ayrıntılı bilgi alabilmek için sizler için oluşturduğumuz İstanbul Avrupa yakasında bulunan ofisimizi ziyaret edebilir ya da günün her saati gelip showroomlarımıza göz gezdirebilirsiniz. İstanbul’da isteklerinize cevap verebilecek, en tanınmış ve güvenilir firma olarak, danışmanlarımız, çalışanlarımız ile her zaman fikir almak için, ofisinize ek depo, toplantı salonu veya ekstradan başka bir oda yaptırabilmek, bu modern mimari değişimi yakından hissedebilmek ve hayata geçirebilmek için ofisimize gelebilirsiniz. Bizlerle çalıştığınızda Avrupa yakasında yaptığımız birçok işi de inceleyebilirsiniz,müşteri memnuniyetlerimize şahit olabilirsiniz. Sizler için özel olarak tasarlayıp çizimini yaptığımız ofis bölme sistemleri ile hayallerinizin çok daha ötesine geçebileceğinizin garantisini vermekteyiz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık