İç Giyim Modası 2019

Sponsorlu Bağlantılar

Kadın iç giyim genellikle mini eteklerle, gelinlik altına ya da abiye kıyafetlerle birlikte giyilir. Fantezi iç giyimde de önemli bir yer olan jartiyerler baştan çıkarıcı gecelerin en güzel unsurlarından birisidir. Kadın iç giyim Jartiyer ve büstiyer ya da gecelik takımı ile jartiyer giyerek eşinizi kendinize yeniden âşık edebilirsiniz.

Dar kıyafetlerde iz yapmaması ve dışardan fark edilememesi amacıyla giyilen son yıllarda Türk kadınları tarafından kullanılan bir iç çamaşırdır. G string modelleri neden giyilir? Fiziği güzel olan kadınlarda seksi göstermesi ve hafifliği ile giyilmektedir. Fantezi giyimin bir simgesi iken zaman içinde rahatlığının fark edilmesi popülerleşmesine sebep olmuştur.  İnce don diye tabir edilen tanga’dan sonra ortaya çıkan iç giyim modelleri ise daha hafif ve varla yok arasında olması ile tanganın pabucunu dama atmıştır.

Fantezi giyimde tanganın önemli bir özelliği ise daha kadınsı hissettirmesi ve seksiliği çağrıştırması ile özgüveni arttırmaktadır. Bu da daha iyi bir sevişme ve başarıyı getirmektedir. İç giyimde G stringe göre popoyu daha dolgun  ve seksi göstermektedir. Tanga satın almak için internet mağazaları tercih edilebilir. Gizli pakette gönderilen kargo kapıda ödemeli ya da kredi kartı ile satın alınabilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık