İkinci El Kitap Satın Almanın Ucuz Yolu: Kitantik.com

Sponsorlu Bağlantılar

Kitap okumanın sayısız faydası olduğu herkes tarafından bilinmekte. Beyinde yeni nöron bağlantıları oluşturan ve bu sayede zekayı güçlendiren, kelime dağarcığını genişletirken aynı zamanda da yaratıcılığınızı arttıran kitap okuma eylemi; kaliteli zaman geçirmenize de fayda sağlayacaktır. Durum böyle olunca, kitap okumak size çok şey kazandıracak.

Siz de kitap okumayı seviyorsanız, yukarıda bahsettiğim faydaların çoğunu deneyimlemişsinizdir. Fakat bunca faydanın dışında, kitaplara düzenli olarak para vermek biraz belinizi bükebilir. Vitrinde gördüğünüz ve beğendiğiniz bir kitabı ne kadar almak isteseniz de her zaman fazla para vermek istemeyebilirsiniz. Bu tür durumlarda ikinci el kitaplara yönelmeniz sizin için faydalı olacaktır.

İkinci el kitap alım satımı yapan insanlarla iletişime geçerek kitap değişimi yapabilirsiniz. Bu sayede okumak istediğiniz kitapları ekonominizi zorlamadan daha makul bir fiyata satın alabilirsiniz.

Aynı zamanda, ikinci el kitap almanın dışında, okuduktan sonra evinizin bir köşesine koyduğunuz kitapları sizin gibi ikinci el kitap satın almak isteyen kişilerle iletişime geçerek onlara satabilirsiniz de. Bu sayede hem kitaplarınızın bir kenarda tozlanmasını önlersiniz, hem de başkalarıyla o kitapları paylaşarak gelir elde edebilirsiniz.

Peki ikinci el kitap alım – satımı yapan kişilerle nereden iletişime geçeceksiniz?
Bu durumda, çağımızın vazgeçilmezi internet yardımınıza koşuyor. Kitantik.com üzerinden ikinci el kitap satan kişilerle sitedeki ürünleri üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ya da bir sahaf dükkanınız varsa ve dükkan satışlarınızı arttımak istiyorsanız siz de kendi ilanlarınızı verebilirsiniz. Hem de ek bir kalem olmadan; aidatsız, komisyonsuz. Bu sayede ikinci el ürünlerinize tüm Türkiye’den alıcı bulabilirsiniz.

Kitantik.com’ u ziyaret ederek siz de ikinci el kitap alışverişine başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık