İnternetten Antika Satışı ve Alışı için Altın İpuçları

Sponsorlu Bağlantılar

Satmak ve hızlı nakit ihtiyacı olan eski bir öğeniz olduğunda, yerel bir antika satıcısına – ister bağımsız bir mağazada isterse bir alışveriş web sitesinde olsun Gittigidiyor, n11 gibi yerel bir çevrimiçi mekanı denemek istemiyorsanız, kolay bir çözüm önerebiliriz; Kitantik.com.

Yerel bir satıcıya satış yapmaktansa online bir satış yaparak hem zaman hem de ek maliyetlerden kurtulabilirsiniz. Öncelikle zaman kazanır ve antika eşyanızı daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz. Bir satıcıyla konuşmadan önce ne yapacağınız ve ne beklemeniz gerektiği gibi antikaların nasıl satılacağını bilmek, anlaşmanızın ne kadar iyi sonuçlanacağı konusunda büyük bir fark yaratabilir.

Araştırmalarınızı Önce Yapın

Antika bir satıcıdan, sizden satın almadan önce antika veya eski ürünleriniz hakkında bilmeniz gereken her şeyi size söylemesini veya sormasını beklemeyin. Tecrübeli alıcılar geçmişte sahip oldukları bilgiden faydalanan kişiler tarafından daha önce zarara uğratılmış veya bilgi bombardımanına tutulmuş olabilirler. Açık ve net olun, ürünü iyi tanıyın.

Satış Fiyatı Üzerinde İndirim Almak için Israrcı Olun veya Satıcıysanız Belirli bir İndirim Miktarı Tanımlayın

Tüm önemli fiyatlandırma araştırmalarını yaptıktan ve durumu dürüstçe değerlendirdikten sonra, antikanızın ne kadar değerli olduğuna dair iyi bir fikirle alıcı veya satıcı karşısına çıkacaksınız. Bu harika. Ancak, mevcut piyasa değeri olarak bulduğunuz şeyin yalnızca yüzde 25 ila 50’sini ödemeye istekli olduklarında şaşırmayın.

Dükkan sahipleri hatta online satış yapanlar bile, genellike masrafları üstlenirler ve çoğu zaman en iyi fiyata alabilmek için aylar hatta yıllar beklemek zorunda kalırlar.

Fiyat Konusunu Açıklığa Kavuşturun

Birçok antika bayisi, satıcıdan talepte bulundukları fiyatı müzakere için başlangıç ​​noktası olarak belirtmelerini ister.

Tüm bu işlemleri kolayca yapmak istiyorsanız Kitantik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.  

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık