Kadınlar Ne İster? Her Kadın Aynı Mıdır?

Sponsorlu Bağlantılar

Erkeklerin en çok kafasını kurcalayan ve bilinen birçok doğrunun aslında yanlış olduğunu gösteren soruların başında gelen “Kadınlar Ne İster?” sorusunu ve her kadının aynı özelliklere sahip olup olmadığını kanıtlayacak birkaç detayı sizlerle paylaşarak bu konuda bilgilendirici bir makale hazırlamak istedik.

Öncelikle bu soruyu evli ve karısını yeterince mutlu edemediğini düşünen bir erkekte sorabilir, bir kızı ayarlamak isteyen bekar biri de sorabilir. Önemli olan kadınların tek bir isteğinin olmadığını bilmektedir. Belki abest gelebilir fakat kadınları anlamak ve ne istediklerini bilmek için  kendinizi onların yerine birkaç dakikalığına da olsa koymanız gerekiyor. Modern çağımızda buna empati yapmak deniliyor. Erkekler bir kadının yerine kendini koymayı bile yediremeyebilirken, kadınların erkekleri çekebilmelerine şaşırmamak elde değil.

İstediklerini Trip Atarak Yaptırabilir

Kadın trip atıyorsa bu sizi sevmediği anlamına gelmez. Aksine sizin sevginizi biliyor ve sizden daha fazla ilgi görmek istiyor. Nazlanmak anlamında düşünebilirsiniz, fakat her zaman için geçerli olmayan bir durumdur. Kimi zaman kadın bunu yapmasını istemediğiniz veya gitmesini istemediği bir yer olduğunda da sizi ikna etmek için yapıyor olabilir. Kimi kadınlar ise bunu “Tamam istediğini yap, gidebilirsin” tarzında da yapabilir. Kesinlikle o şeyi yapmayın.

Değer Görmek İster

Kadınlar zaman zaman kendilerini değersiz hissedebilmektedir. Bir erkeğe göre daha kırılgan ve daha narin oldukları aşikar. Bu yüzden onlara hayatlarının hiç bir döneminde değersiz olduklarıı hissettirmemeli ve her zaman değer verdiğinizi göstermelisiniz. Günün farklı saatlerinde aramak, hediyeler almak, yanınızda olduğunuzda sürekli güzel sözler söylemek ona verdiğiniz değeri göstermenizi sağlayacaktır. Kısacası kadınlar değer görmek ister.

Güvenmek İster

Kadınlar güvenmek ister. Bir kadın erkeğe “Ben seni istemiyorum” dedikten yaklaşık 5 saniye sonra gözlerini çevirerek erkeğin gidip gitmediğini takip eder. İşin şakası bir yana eğer bir kadın size sırt çeviriyor ve sizi sevmediğini söylüyorsa sakın başka bir kızla ilgilenmeye başlamayın. Bu onun sizi sınama şekli olabilir. Güven tazelemek ve sevginizden emin olmak için kullandığı taktiğe ayak uydurmalısınız.

Aşırı Tutumlu Erkekleri Sevmezler

Cimri insanı kimse sevmez. Ama kadınlar nefret eder. Elbette herkesin zengin olmadığını düşünürsek ve saçacak tonlarca paranız yoksa tutumlu olmanız gerekebiliyor. Yalnız acil durumlarda ve karşı tarafın sizden istediği kendine özel durumlarda tutumlu davranmamak, kuruş hesabına girmemek ve bu tür hesaplar yapıyorsanızda sözlerinizle kendinizi kurtararak cimriliğinizi ya da tutumlu olduğunuzu belli etmemeniz önemli olacaktır.

Sonuç olarak kadınların istekleri bitmez. Fakat bunlar arasında sizin için hayati olacak olan isteklerine önem verip, diğer isteklerini de nasıl es geçebileceğinizi bilmeniz gerekecektir. En iyisi “Kadınlar Ne İster?” diye düşünmeyi bırakıp, hayatı olduğu gibi günü birlik yaşayarak kendiniz gibi davranın. Sizi sevecek olan kadın bu şeklinizle sevsin. Zaten tüm kadınlar aynı özelliklere sahip değildir ve aynı istekleri istemezler. Kimi kadınlar erkeğini kullanılacak bir ev eşyası gibi görürken kimi kadın canından bir parça olarak görecek ve erkekten daha çok sahiplenecektir.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık