Karartmalı Stor Perde Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Perdeler evlerinizin, ofislerinizin ve iş yerlerinin en önemli aksesuarlarından biridir. Bu yüzden perde seçimine dikkat etmeniz gerekmektedir. Güzel görünmesinin yanı sıra kullanışlı olması da perde seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlardandır. Karartmalı stor perdeler diğerlerine göre daha farklı ama mekanizma ve çalışma yöntemi olarak diğerlerine benzer perde çeşitlerindendir. Bu perdelerin imalatlarında her tür kumaş, tül vb. malzeme kullanılmaktadır. Karartmalı stor perde nedir? nerelerde kullanılır? Karartmalı perdeler adında da söylendiği gibi kat kat hazırlanan kumaştan üretilen perdedir. Stor perde veya zebra perde gibi mekanizmalı perdelerdendir. Birçok çeşitli renkte bulunabilmektedir. Odalarınızda çok şık ve dekoratif bir görüntü kazandıracaktır. Yeni bir perde arayışındaysanız eğer Karartmalı perdeleri deneyebilirsiniz. Kruvaze perdeler de olduğu gibi halka sistemi ile çalıştırılır.

Karartmalı stor perdelerin oda içerisine ışığı uygun oranda yansıtmasının yanı sıra gün ışığından yeterli oranda faydalanmanızı da sağlamaktadır. Karartmalı stor perdeler sayesinde hem modern bir görünüme kavuşarak oda dekorasyonlarınızı bozmadan aksine ekstra güzellik katacak perde modellerine sahip olmaktasınız. Zincirli sarım sistemi bu perdelerin toplanmasını engelleyen perdeleri düz tutan ve kat kat yukarı doğru toplanmasını sağlayan demir çubukları vardır. Karartmalı perde işi biraz daha zahmetli ve uğraştırıcıdır. Ayrıca Karartmalı perdeleri yıkamak da diğer perde çeşitlerine göre zordur. Karartmalı stor perde nedir? nerelerde kullanılır? Çünkü bu mekanizmaların sökülüp tekrar takılması teferruatlı ve zor bir iştir. Bu işlemi genellikle dışarıdan profesyonel yardım alarak yapmanız sizin için daha kolay olacaktır. Karartmalı perde nasıl yıkanır bildiğinizden emin olmanız gerekmektedir. Eğer, tafta, tül, ipek türünde bir kumaştan üretilmişse yıkama için genellikle kuru temizleme ile perdenizin temizliği yapılmaktadır. Eğer her hafta elektrik süpürgesi ile perdenizin tozuna alırsanız daha geç kirlenecek de Karartmalı perde genellikle işyerlerinde daha çok kullanılmaktadır. Ev için son yıllarda Karartmalı perdeler daha çok tercih edilmiştir. tül perde çeşitleri için www.perdesiparisi.com adresinden faydalanabilirsiniz.

Bu adrese girdiğinizde her çeşit perdelerin hakkında bilgiye sahip olabilir trend renkleri ve uygun fiyatları sizin evinizin dekoruna ve dekorasyona uygun modelleri bu adresten faydalanarak perde seçiminizi yapabilirsiniz. Evlerinizde ya da ofislerinizde en çok yakışacak trend perdeleri bu adresten yararlanarak dilerseniz bir gün içinde temin edebilirsiniz. Karartmalı stor perde alışverişlerinizi güvenle yapabileceğiniz ve birçok karartmalı stor perde modelini https://www.perdesiparisi.com/tr/urun/siyah-lux-karartma-stor-perde adresinden kolaylıkla seçerek size en uygun karartmalı perde modeline sahip olabilirsiniz. Üstelik karartmalı perde modellerine en uygun fiyatlarla en yeni modellere ilk siz sahip olmaktasınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık