Kayseri Beyaz Eşya ve Kombi Servisi

Sponsorlu Bağlantılar

Sektöründe en gelişmiş servis olan ve en modern donanımlarla hizmet veren Kayseri Demir Döküm Servisi, Kayseri ve çevresindeki müşterilerine kaliteli, ekonomik ve oldukça pratik ve hızlı çözümleri benimseyen bir çalışma politikasıyla birlikte problemlerinize yardımcı olmaktadır.

Firmaya 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak ulaşarak profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Her talep ettiğinizde ulaşabileceğiniz çağrı merkezi elemanları adresinize en yakın olan servisi tarafınıza yönlendirecektir ve Kayseri Demir Döküm Servisi ile iletişime geçtiğiniz gün içinde probleminiz çözülecektir. Böylece müşterilerin sorunlarına en hızlı şekilde cevap vererek çalışma politikasına uygun olarak müşteri memnuniyetini kazanmış olacaktır.

Teknik servis cihazların modellerine göre eski ya da yeni model ayrımında bulunmadan uzman ekibi ve donanımlı ekipmanlarıyla birlikte bozulan kombi, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve fırın gibi tüm beyaz eşyalarınızın tamiriyle ilgili gerekli sorumlulukları üstlenecektir. Kayseri Demir Döküm Servisi, onardığı cihazların garantisini ise 1 yıl süre ile karşılamakta olup bu alandaki kalitesini ve öncülüğünü göstermektedir.

Aynı zamanda marka bağımsız olarak da çalışan teknik servisten Kayseri ve çevresinde ikamet etmekte olan beyaz eşya kullanıcıları Demir Döküm markalı cihazların onarımının yanında diğer beyaz eşyaların bozulması durumunda da garantili bir onarım için diledikleri zaman diliminde talepte bulunabilirler. İletişim adresimiz ve diğer tüm ayrıntılara resmi internet sitemiz www.kutupservis.com.tr adresinden ulaşmanız mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık