Meyve Fidanlarını Online Alabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Anadolu dünyanın en verimli topraklarına sahiptir ve burada yetişmeyecek hiçbir meyve, sebze ve bitki yoktur. Sizde kendi meyve bahçelerinizi oluşturabilir dilerseniz aileniz ve sevdikleriniz için Meyve fidanı ekerek yetiştirebilir isterseniz de bu işin ticaretini yaparak bir meyve üreticisi olabilirsiniz. Alacağınız fidanlar ekilmeye hazır bir şekilde gönderilmekte ve meyvenin cinsine göre birkaç yıl içinde meyve vermeye başlamaktadır.

Meyve fidanları sitemizde çok sayıda çeşit ile bulunmasının yanında ayrıca farklı satıcıların bir arada olmaktadır. Meyve fidanı yetiştiricileri olarak aracılar olmadan kurduğumuz sistemimiz ile sizlere meyve fidanlarını daha uygun fiyatlar ile alma fırsatı sunmaktayız.

Meyve Fidanında Kök Seçimi

Sizlere iki farklı kök seçimi sunmakta ve bu sayede yetiştirmesi sizin için daha kolay olacak meyve fidanları arasından seçiminizi yapabilmenizi sağlamaktayız. Meyve fidanları şu kök tipleri arasından seçmeniz mümkün olmaktadır.

  • Tüplü fidan: Bu fidanların kökleri bir naylon içinde olmakta ve yılın 12 ayı dikilmeye hazır halde bulunmaktadır. Toprağı ile birlikte dikilen bu meyve fidanlarını da size toprağı ile birlikte göndermekteyiz. Bu fidanların boyları açık köklü fidanlara göre daha kısa olmakta ama bir yıl içinde diğer fidanlar ile aynı boya ulaşmaktadır.
  • Açık köklü fidan: Bu fidanlar direk olarak toprakta kökleri açık olarak yetiştirilen fidanlardır. Bu bitkiler ekim başından mart sonuna kadar ekilebilen fidanlardır ve kökleri özel olarak koruma altına alınarak gönderilmektedir.
Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık