Microblading Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Kaşlar yüzümün en önemli bölgelerinden biridir. Yüz ifadesinin belirlenmesinde, mimiklerin doğru şekilde tanımlanabilmesinde kaşların önemi büyüktür. Kaşların şeklinde ya da yapısında sorunlar mevcut ise bu yüz ifadesini büyük oranda değiştirdiğinden ciddi bir sorun teşkil etmektedir. Microblading uygulaması kaşlara kalıcı olarak şekil verilmesidir. Ülkemizde Microblading Nişantaşı İstanbul’da etkili ve güvenilir şekilde uygulanmaktadır. Seyrek kaşlar ya da kaş bölgesinde kıl olmaması, kişinin yüz ifadesinin belirginliğini kısıtlamaktadır.

Kaşlara şekil vermek çok zaman alan bir durumdur. Ancak kalıcı kaş makyajı da ilerleyen zamanda kaşların şeklinin değişmesine izin vermediğinden çok da cazip bir yöntem değildir. Microblading yöntemiz sayesinde kaşlar ile ilgili yaşanan sorunlar etkili biçimde ortadan kaldırılmaktadır. Çünkü bu yöntemde kaşlara bir şekil verilir ancak ömrünüzün sonuna kadar aynı kaşları kullanmak zorunda kalmazsınız. Geçici olarak şekillendirilmiş kaşlar gibi yapay bir görünüm vermez. Kişiden kişiye farklılık gösteren bu uygulamada kaşların şekli ortalama 1-3 yıl süresince değişmez.

Bu yöntem uzmanlık gerektiren bir yöntemdir ve uzman olmayan kişiler tarafından yaptırıldığında 1-3 yılınızı memnun olmadığınız kaşlar ile geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle dikkat edilmesi gereken en önemli husus, işlemi yapacak kişinin uzman olmasıdır. Microblading Nişantaşı ilçesinde uygulanmaktadır. Alanında uzman olan Şeyda Söyler, microblading uygulamasında başarılı sonuçlar elde etmiş ve her uygulamasında mutlu yüzler ile karşılaşmıştır.

Bu yöntem yarı kalıcı bir dövme yöntemidir. Bu yöntem ile her türlü kaş elde edilebilmektedir. Tamamen doğal bir görünüm sunmaktadır. Bu uygulama ile hem ömrünüzün sonuna kadar aynı kaşları kullanmak zorunda kalmazsınız hem de doğal görünen kaşlara sahip olursunuz. Uygulama sayesinde sürekli olarak kaşlarınızı şekillendirmek için zaman harcamanız da gerekmez. Sürekli olarak kaş şekillendirmek her zaman mümkün olmayabilir. Bu da kişinin kaşlarını şekillendiremediği durumlarda kişi kendini huzursuz hissedebilir. Microblading yöntemi sayesinde sürekli kaş şekillendirmek için vakit ayırmanıza gerek kalmayacaktır. Üstelik hayatınızın sonuna kadar kaşlarınızın şeklinin aynı kalmasına gerek kalmayacaktır. Ayrıca kalıcı kaş şekillendirme yöntemine göre çok daha doğal görünmesi de microblading yönteminin tercih edilirliğini artırmaktadır. Microblading Nişantaşı ilçesinde titizlikle uygulanan bir işlemdir.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık