Murat Özer İnşaat’ın Selam Rezidans’ı Dikkat Çekiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa ülkemizin umut veren güzel bir ilidir. Son dönemde yatırımcıların yoğun olarak etkilediği Bursa’daki konut projeleri hız kesmeden devam ediyor. Murat Özer’in inşaat firmasının mülkiyeti, Güzelyalı Konakları projesiyle Bursa’ya değer katmayı hedefliyor. Bursa projeden konutlar arayan insanlar için çok güzel bir alternatif olan Selam Rezidans, geniş sosyal alanlarıyla insanların dikkatini çekmekte. Güzelyalı’ya değer katmaya çalışan, sadece bir ev değil, yaşam alanı yaratmayı görev edinen Murat Özer, Bursa’ya yerleşmek isteyenleri de Selam Rezidans’a davet ediyor. Ayrıca Bursa’da uzun yıllar yaşamış olan insanlar, Bursa’nın yükselen değeri Güzelyalı’ya yerleşmeyi düşünüyorlar. Bu bağlamda, Güzelyalı konutlarını kısaca gözden geçirebilir ve sahip oldukları avantajları belirleyebiliriz.

Selam Rezidans Özellikleri ve Diğerlerinden Farkları

Yatırımcılar Bursa, Osmangazi’deki yeni konut projeleriyle ilgileniyor. Selam Residence Güzelyalı projesi bu çalışmalardan biridir. Murat Özer İnşaat inşaat aşamaları inşa ediyor. Bu projede daire tipinde 151 adet evin bulunduğu ifade edilmektedir. Genel olarak 3 + 1 ve 4 + 1 evlerin bulunduğu Güzelyalı projesi büyük talep görüyor. Evlerin büyüklüğü 155 metrekareden başlayarak 280 metrekareye kadar değişmektedir. Bu dairelerin teslim tarihleri ​​de ayrılış gününde açıktır. 2018 yılında inşa edilen yunus evlerinin bir günden diğerine değer kazandıkları da bilinmektedir. Dolayısıyla örnek dairelere bakmak ve yatırım yapmak önemli bir noktadır.

Dairelerin değerleri genellikle boyutlarına göre değişir. Bu duruma yatırım yapmak daha uygun olurdu. Bursa’da satılık daire satın almak isteyenlerin fiyatlarının çok yüksek olduğu Güzelyalı projesine olan talep arttıkça, konutların değeri de buna göre artacaktır. Kısacası, evlerin değeri çok kısa bir sürede çok büyük bir oranda artış gösterecektir. Bu bağlamda Murat Özer’in Güzelyalı projesine ev sahipliği yapılabiliyor ve ticari amaçlarla değerlendirebiliyorsunuz.

Selam Rezidans Projesinin Sosyal Alanları Yeterli Mi ?

Güzelyalı Selam Rezidans, aile, eğlenebileceğiniz yeşil alanlar, tenis kortları, cafe terasları, süs havuzları, patikalar, çocuk oyun alanı ve kütüphanesi, kadın ve erkekler için havuz, saunalar, banyo türk ve spor salonlarıyla kazanç değeri. Murat Özer inşaat, gerçekleştirilen Güzelyalı projesi ile Bursa’ya değer katacak bir noktada yer alıyor. Bu nedenle Bursa daha cazip bir il olacak ve dışarıdan daha fazla ilgi görecektir. Tabii ki, bu durum projeden bir ev satın almayı oldukça mantıklı hale getiriyor ki bu da rezidans satış fiyatlarını yükseltecektir. Bu nedenle son zamanlarda Güzelyalı Selam Rezidans insanlara bölgedeki malikaneden kar elde edecekleri kolayca söyleniyor.

Rezidans projesini tasarlayan Murat Özer inşaat, alıcılara büyük imkanlar tanıyor. Evlerin muhteşem konumu, eşsiz tasarımı ve kaliteli yaşam alanı ile hızla satıldığı görülmüştür. Bu nedenle, alıcıların hızlı hareketleri, gelecekte kar elde etmelerine izin verecektir. Bursa’da devasa rezidanslar, uygun fiyata alıcılarıyla buluşuyor. Kısaca toparlamak gerekirse, eğer ev arıyorsanız veya kendinize yeni bir yaşam alanı yaratmak istiyorsanız, Selam Rezidans’a yakından bakabilirsiniz. Güzelyalı’da sizleri rahata kavuşturacak ve sosyal ortamla buluşturacak olan bu projenin çok önemli bir değeri olduğunu da belirtebiliriz.

Bursa Güzelyalı projeden daire arayanlar için oldukça makul fiyatlarla Murat Özer’in satışa sunduğu rezidanslar yoğun taleple karşı karşıya kalmaktadır. Dolayısıyla sadece Bursa’dan değil, çevre illerden de bu konutları satın almaya gelen insanlar olmaktadır. Hem ticari hem de yaşamak adına alım yapan kişiler kalite ve rahatlıklarını düşünmektedirler. Bursa projeden rezidans anlamında gelişen bir konumda bulunurken Murat Özer İnşaat sektörde öncü konumunda bulunmaktadır. Ayrıcalıklardan yararlanmanız adına evlere göz atmanızı öneriyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık