Mustela Bebek Şampuanı

Sponsorlu Bağlantılar

Hassas ciltler özenli bir bakım ve temizliği hak eder. Narin bir cilde sahip insanların, küçük yaştaki çocukların ve bebeklerin cildine temas eden temizlik maddeleri özenle seçilmelidir. Tahriş edici özellikte olmaması, etkili n bir temizlik yapması dikkat edilmesi gereken özellikler arasındadır.

Mustela Bebek Şampuanı İçeriğinde Hangi Maddeler Bulunur?

Hassas ciltler işin uzun dermatolojik testlerden geçmiş olan Mustela bebek şampuanı tamamen zararsız maddelerden üretilmiştir. Hassas ciltlerde ve bebeklerinizin narin cildinde kullanıma uygundur. Zararlı renklendiricileri içermez. Aynı zamanda bpa, paraben gibi bebeğinizin cildini tahriş edebilecek maddeler bulunmamaktadır. Uygun pH değeri ile yeni doğan bebekleriniz için doğumdan itibaren güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Tamamen bitkisel bir üründür. Bebeklerin kullanımına uygun besleyici ve bakım yapan bitkisel maddelerin özel bir karışımı olarak üretilmiştir. İçeriğinde papatya ekstrakt bulunmaktadır. Phthalate ve phenoxy ethanol gibi maddeler bulunmamaktadır. Ürün içeriği ile alerjik reaksiyon oluşturabilecek durumlar en aza indirgenmiştir.

Mustela bebek Şampuanı Nasıl Kullanılmalıdır?

Özel yapısı ile kullanımı kolay bir üründür. Banyo esnasında bebeğinizin ıslak saçlarına bir bezelye tanesi kadar sıkarak köpürterek kullanım sağlayabilirsiniz. Sonrasında bol su ile temizleyin. Daha gür saçlar için avuç içi kadar ürün kullanabilirsiniz. Hassas ciltler için günlük olarak yüz temizliğinde kullanılabilir.

Mustela Bebek Şampuanının Özelliği Nedir?

Özel içeriği ve zararsız yapısı ile güvenle kullanıma uygun bir üründür. Yenidoğanlarda ve daha büyükler için hassas ciltlerde kullanıma uygundur. Özel yapısı ile cildi tahrip etmeden derinlemesine bir temizlik sağlamaktadır. Saç ve vücut temizliği için kullanılabilir. Göz yakmayan içeriğe sahiptir. Bağımsız araştırma Laboratuvarlarının yaptığı analizler sonucu dermatolojik ve klinik olarak onaylanmıştır. Cilde ve yüze bir zararı bulunmamaktadır. Günlük olarak kullanımında herhangi bir problem yoktur. Hassas saçlar için kullanıma uygun olarak geliştirilmiştir. İçeriği bitkisel olmakla birlikte zararsızdır ve saçların yumuşak yapıya kavuşmasını sağlar.

Saçlara sağlık ve canlılık kazandırmak için uzun çalışmalar sonucu üretilmiş bir üründür. Saça bakım yapmakla birlikte saç derisine de masaj yaparak uygulandığında rahatlatıcı etki göstermektedir. Saçların kolayca taranmasını ve daha parlak görünmesini sağlar.

https://www.dermoeczanem.com/mustela

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık