Oduman Nargile

Sponsorlu Bağlantılar

Oduman 2014 yılında kurulmuş nargile ve nargile malzemeleri üreten köklü bir markadır. 39 yıllık bir şirket olan Uğur Pres Makine İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından kurulmuştur. Oduman 4 yıllık bir marka olmasına rağmen sektöre birçok yeni ürün kazandırmış ve başarısından söz ettirmiş bir markadır. Özellikle kullanıcıların taleplerine, ürün kalitesine ve tasarımına özen göstermektedir. Oduman sadece nargile üreticisi olmamakla birlikte birçok nargile malzemesi, nargile yedek parçaları, nargile aksesuarları gibi birçok ürünü üretmektedir. Üretimi ülkemizde yapılan Oduman Nargileleri ülkemizde, Orta Doğu’da ve Avrupa’da birçok ülkeye ihraç edilmektedir.

Son yıllarda gittikçe popülerleşen nargileler gençler tarafından yoğun ilgi görmektedir. 18 yaşından itibaren yasal olarak kullanılabilen nargileler Dünya’nın birçok noktasında ilgiyle karşılanmaktadır. Bu doğrultuda nargile kafeler her geçen gün daha da yaygınlaşmaktadır. Nargile kafeleri tercih etmeyen nargile severler ise ev nargileleri ve sehayat nargilelerini tercih etmekedir. Bu farklı ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli olarak yeni ürünler geliştiren Oduman, kafelere uygun nargileler tasarladığı gibi ev kullanıcılarını da ihmal etmemiştir. Ev kullanıcıları olarak tabir ettiğimiz bu bireysel nargile kullanıcılarının temel talepleri olan ürün kalitesi, iyi tasarım, kolay kurulum ve kolay parçalanabilme, kolay saklanabilme, kolay taşınabilme ve kaliteli içim gibi taleplerin tamamını dikkate alan Oduman bu talepler doğrultusunda geliştirdiği ürünlerini Türkiye ve Dünya pazarlarına sunmaktadır. Geleneksel nargile takımının yerini alan modern nargile takımlarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu nargilelerden bazıları da Oduman’ın taşınabilir nargileleridir.

Oduman Travel’ı Tanıyalım

Oduman tarafından geliştirilmiş geleneksel nargilelere göre daha küçük hacimli ancak daha performanslı ürünlerdir. Bu ürünler şık bir tasarıma sahip ve iyi duman veren nargile takımlarıdır. Genellikle büyük nargilelerin daha iyi duman verdiğine inanılır ancak Oduman seyahat nargilelerini denediğinizde sonuca şaşıracaksınız. Bu nargilelerin en büyük özelliği bir çantaya sahip olmaları ve çantaları ile birlikte satılıyor olmalıdır. Bu çantalar sayesinde gittiğiniz heryere nargilenizi de götürebilmeniz mümkün. Üstelik bu ürünlerin performansları şaşırtıcı derecede iyidir. N2 Travel nargileler adındanda anlaşıldığı gibi seyahat için özel olarak tasarlanmış nargilelerdir ancak ev kullanıcıları ve kafeler tarafından da yoğun ilgi görmektedir. Bu ürünün diğer ürünlere göre herhangi bir zayıf noktası bulunmazken birçok artısı vardır. Bu nargilelerin pozitif birkaç yanını saymak gerekirse; diğer nargilelere oranla daha az yer kaplarlar, daha hafiflerdir, daha kolay yıkanabilir ve temizlenebilirler, modern bir görsele sahiptir.

Oduman Ürünlerini Nereden Alabilirim

Dünyanın birçok noktasında bayilikler tarafından satılan Oduman ürünleri ülkemizde Oduman’ın resmi satış sitesi olan www.odumantr.com üzerinden satılmaktadır. Bu site üzerinden ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve ürün sipariş edebilirsiniz. Üstelik sipariş ettiğiniz ürünler güvenilir ve hızlı şekilde sizlere ulaştırılır.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık