OnePlus 6 Neler ile Geliyor?

Sponsorlu Bağlantılar

               Akıllı telefonlardan beklentiler artık çok daha üst düzeye çıkması ile birlikte; akıllı telefonlarda hem hafıza hem de hard disk boyutları da hızlı bir şekilde artmaya başladı. Özellikle daha yüksek çözünürlüğe sahip kameralar sayesinde daha fazla yer gereksinimi duyulması ile birlikte ne kadar yüksek kapasite o kadar cazip hale gelmekte. Ekstra hafıza kartı kullanma gereksiniminin dahi ortadan kalktığı şu günlerde kullanıcılar için fiyat / performans önemi de belirleyici olmakta. OnePlus 6  bu konuda üzerine düşeni yapmaya hedeflemekle kalmayıp; lansmanında 256 GB a kadar yükselebilen dahili hafıza ile günümüz koşullarında ihtiyaçlara fazlası ile cevap verebilecek düzeyde.

OnePlus 6 sadece dahili hafıza konusunda değil aynı zamanda RAM bellek konusunda da iddialı olduğunu ortaya koymakta. 8 GB RAM kapasiteli modeli ile hıza ihtiyaç duyanlarında sorunsuz bir şekilde bu akıllı telefonu kullanabileceğini göstermek istemiş. Cihazın arka kameraları ise 12 ve 20 MP olarak lanse edilmiş olup, çift arka kamera kullanıcılarının isteklerini karşılayacak ölçüde. Akıllı telefona parmak izi okuma özelliğinin yanı sıra, 3D yüz tanıma özelliği de eklenmiş olup, güvenlik konusunda da gerekenin yapılacağı söylentisini boşa çevirmemiş oldu.

En üst donanıma sahip modelin fiyatı 749 Dolar olarak lanse edilmesi de kullanıcıların dikkatini çekecek türden. Bu özelliklere sahip bir cihaz için oldukça ekonomik olduğu söylenebilir. OnePlus 6 beklentileri fazlası ile karşılayacak bir akıllı telefon olarak kabul edilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık