Online Muhasebe Programı Mor Kasa

Sponsorlu Bağlantılar

Eski tarz muhasebe programlarına son, artık Mor kasa online muhasebe programı sayesinde muhasebe kayıtlarınız internet üzerinden online olarak tutulmakta ve internet bağlantınızın bulunduğu her noktada muhasebe kayıtlarınıza ulaşabilmenizi sağlayan bir sistemle sizlere büyük kolaylıklar sunmaktadır. Bilgisayarınız hangi özelliklere sahip olursa olsun online muhasebe sayesinde en hızlı ve en sadece ara yüzüyle Mor kasa online muhasebe programı sizlere bir muhasebe programından aradığınız tüm kolaylıkları sunmaktadır.

Muhasebe sırasında verilerin kaybolması gibi bir sorunla karşı karşıya kalmıyorsunuz. Çünkü Mor kasa online muhasebe programı sizin için kendi sunucusunda sürekli yedek alarak herhangi bir sorun yaşamanıza karşın yedekleri tutmaktadır. Diğer muhasebe programlarında ise bilgisayarınız bozulduğunda ya da ana sistemde yer alan harddisk yandığında tüm verileriniz yanmakta emekleriniz boşa gitmektedir. Mor kasa ise online muhasebe programı olarak internet bağlantınız sayesinde kendi sunucularında biriktirdiği verilerinizi tamamen gizli tutmak kaydıyla yedekler almaktadır.

Günümüzde server bile kiraladığınızda yüzlerce tl öderken Mor kasa muhasebe programı sınırsız kullanıcı hakkıyla satın alarak yıllık olarak 420 tl gibi ufak bir rakamla sahip olabileceğiniz bir muhasebe programıdır. Mor kasa online muhasebe programını yıllık satın almalarda aylık 35 tl 5 yıllık satın alımlarda ise aylık 27 tl gibi oldukça düşük rakamlarla size kaliteli bir hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Mor Kasa online muhasebe programıyla fatura takibi, stok takibi, gelir gider yönetimi, cari hesap takibi, raporlama, ajanda, personel yönetimi ve diğer görevleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve sade bir ara yüz sayesinde herkesin kullanımına kolaylıkla alışabileceği ve tüm çalışanlarınıza kısa sürede kullanıma başlayabileceği tarzda eski tip muhasebe programlarına oranla çok daha detaylı ve kayıpları sıfıra indirebilecek güvenlik önlemleriyle sizlere sunulmaktadır.

Mor Kasa online muhasebe programı sizi birçok masraftan da kurtarmaktadır. Yüksek özelliklere sahip bir bilgisayar ya da herhangi bir program satın almanıza gerek yok. Tüm verileriniz anlık olarak kaydedilerek Mor Kasa sunucularında yedeklenmektedir. Telefon, tablet ve bilgisayar fark etmeksizin dünyanın neresinde olursanız olun Mor Kasa sayesinde internet bağlantısı kurarak tüm muhasebe verilerinize her yerden ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık