Örgü Lif Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde istediğimiz kıyafeti uygun fiyatlarda satın alabiliyoruz. Ancak eskisi gibi kaliteli ve güzel kıyafetler artık yok. Büyüklerimiz ve ev hanımları örgü örer ve özellikle kış aylarında kullanılabilecek kıyafetleri bizler için oluştururdu. Örgü modelleri arasından dilediğini seçer ve el emeği, göz nuru hırkalar, patikler, kazaklar örülürdü. Günümüzde örgü yapan bayanların sayısı eskiye oranla azalmakla birlikte böyle zevkli ve hobi olduğu kadar bütçenize de uygun gelecek işlere imza atmak büyük değer taşıyor. Örgü lif modelleri ve bunun yanı sıra lifleri farklı renklerde tercih etmenin mümkün olması büyük avantaj sağlıyor. Sevdiğiniz birine çeyiz olarak ya da hediye olarak lif modellerinden birini hediye etmek için onun zevkine ve tarzına göre birçok modelden birini seçmelisiniz.

Bаyаnlаr görе saçlar oldukça önemlidir. Özellikle görünüşü en çоk etkileуen noktаlаrdаn bіrі saçlardır. Saç kesinlikle şеklinе gеrеğincе tarzınızın аynı olmasını önlemekte kişiyi birçok açıdan değiştirebilmektedir. Saç kesim modеllеri ile ѕаçlаrınızı еlbеttе bir kеz boy bos modеlinе bakılırѕa ayarlamak istеdiğinizi bеlirlеyеbilirѕiniz. Baуan saç endam modelleri başta bоyum kısa dіye üzülen bаyаnlаr ayrılmış meslek kurtarıcı olabilmektedir. Çünkü, ѕaç mukataa modelіne bakılırsa boyunuzu daha uzun gösterebіlіrsіnіz.

Eski zamanlardan beri hemen hemen her evde bulunmakta olan kenarı iğne oyası havlu modelleri bulunduğu yere şıklık ve zerafet katmaktadır. İğne oyası modelleri ile yapılan havlu kenarları uğraşan kişinin emeklerini boşa çıkarmayacak derecede bir güzellik ortaya çıkarmaktadır. Her evde bulunması gereken bir el işi ürünü olan bu havlu modelleri bulunması kolaydır fakat el ile yapılan bir dantel türü olduğu için en güzel olanı arayıp bulamak gerekmektedir. Günümüz ev hanımlarının da sıklıkla kullanmakta olduğu bu eşya her evin vazgeçilmezi haline gelmiştir. İğne oyası havlu modeli diğer havlu modellerine göre yapım aşaması daha zor olan bir ürün olduğu için fiyat olarak piyasada daha pahalıya alıcı bulmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık