Oriflame İle Yüksek Komisyonlu Bol Satışlar

Sponsorlu Bağlantılar

Yaz sezonunun gelmesiyle yeni katalogları sektöre sunmuş bulunmaktayız. Gün geçtikçe kataloglarımızda yer alan ürünler de oldukça değişkenlik göstermeye başladı. Aynı süreç içerisinde bu değişkenliklerle beraber, yeni kampanyalarda düzenlemeye başladık.  Artık satıcılarımızın aldığı komisyonun oranlarında değişiklikler yapmaya karar verdik.

Sizlerde diğer Oriflame katalog satıcıları gibi satıcı olmak istiyorsanız ve hem maddi hem de manevi açıdan kazançlı çıkmak isteyenlerdenseniz; Kesinlikle doğru yerdesiniz. Özellikle yaz aylarında patlama yapmaya hazır olan makyaj ürünleri, parfümeri ürünleri gibi birçok kişisel bakım ürünlerinde değişiklikler yaparak daha çok kullanıcıya hitap etmesini sağladık. Aynı süreç içerisinde web sitemizin bünyesinde çalışan kullanıcılarında sayıları bir hayli artmış duruma geldi. İnternet sitemizde yer alan Oriflame Üyelik kısmını doldurarak, üyelik için ön başvuruda bulunabilirsiniz.

Profesyonel ekip çalışanları ve temamızla birlikte, hızlı ödeme seçeneklerini de sizlere sunduk.  Oriflame kayıt ve satış üzerine kurulmuş bir sistemdir. Firmanın ürettiği tüm yeni ürünleri 2019 yaz kreaksiyonunda yer alan kataloglarda görebilirsiniz. Bu yeni kataloglardaki, satış oranları da yüksek olmasından dolayı bizler de yeni üyeliklere açık olduğumuzu gönül rahatlığıyla sizlere belirtmek istiyoruz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneklerinden de yararlanabileceğiniz gibi, yeni kampanyalardan da bilgilendirme sistemimizi kullanarak yararlanabilirsiniz. Sizler de bu sistemin parçası olmak istiyorsanız, istediğiniz anda bizimle irtibata geçerek çalışanımız olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık