Oyundan Daha Fazlası Subway Surf

Sponsorlu Bağlantılar

Bildiğiniz oyunları bir kenara bırakın artık karşınızda Subway surf yer almaktadır. Gerek masa sütünden gerekse dizüstü üzerinden rahatlıkla oyuna ulaşılabilmektedir. Hatta oyun için google play seçenekleri de gene gündemde yer almaktadır. Farklı platformlarda şiddetle tavsiye edilen oyunun sade bir yapıda olması alınan keyfin katlanmasına yardımcı olmaktadır. Teknik özellikleri ile yön tuşları üzerine kurulu olan oyun özellikle çocukların ilgisini kısa zamanda çekmeyi başarmıştır.

Her türlü oyunu inceleyen oyun inceleme uzmanlarımız bu alanda en küçük bir sorun içeren oyunu sitemizden yayına almamaktadır. Oyunlarda şiddet ve saldırı unsuru bulunması çocuğun tavırlarında etkili olmaktadır. Bu tavırların temelinde ise yanlış oyun seçimi yer almaktadır. Oyun özelikleri içinde fazla karakter bulunmadan bir merkezin odaklanılması sağlanmaktadır. Kolay kullanım temamız ile istenilen özelikte oyunları rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Reklamlar ile boğuşmadan direk oyun kahramanları ile heyecan yaşanması sağlanmaktadır. Oyunların verdiği keyfi daha rahat yaşamanız için ise bir diğer özelliğimiz hızımız olmaktadır. Sitemizde yer alan Subway surf benzeri oyunlar saniyeler içinde açılmaktadır.

Oyun denilince akla gelen Subway surf sağladığı kolaylıklar ve her hangi bir şiddet unsurunun bulunmaması sonrasında kitleleri peşinden sürüklemektedir. Oyun hakkında gene rekabet oluşturmuş olan kitleler oyun skorlarını yorumlar kısmından yazmaktadır. Bu da kısa zamanda tatlı bir rekabetin oluşmasını sağlamaktadır.  Eğlenmek isteyenlerin gün içinde sık sık ziyaret etmiş olduğu adresimizde her hangi bir üyelik veya ücret alma şeklinde bir konu söz konusu değildir.

http://www.oyunoyna.la/subway-surf

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık