Phyto Saç Boyası

Sponsorlu Bağlantılar

Phyto saç boyası, içeriğindeki bitki özleri sayesinde saçları yıpratmadan boyamaya yardımcı olan bir üründür. Saçları tellerini koruyan ve besleyen zengin içeriği ile saçlarda doğal bir canlılık ve parlaklık sağlar.

 Phyto Saç Boyasının Özellikleri

Phyto saç boyası, bitkilerden gelen doğal renk pigmentlerini içermekte olan bir üründür. Bu bitkisel renk pigmentleri saçların renginin değiştirilmesi ve beyazların kapatılmasında mükemmel bir sonuç yaratmaktadır. Ürünün içeriğinde katırtırnağı, Brezilya ağacı, Koreo ve kök boya gibi bitkisel özler yer almaktadır.

Saçlardaki beyazlıkları yüzde yüz olarak kapama özelliğine sahip olan phyto saç boyası, diğer kimyasal içerikli saç boyalarında olduğu gibi saçın doğal nemini kaybederek, kırılmasına ve koparak dökülmelere sebebiyet vermemektedir. Boyama işlemi sırasında saç tellerine nüfuz eden boya içeriği, saç tellerinin nemini korumasına yardımcı olur. Özel içeriği sayesinde saçları kökten uca kadar besleyen ve koruyan bir etki sağlamaktadır. Bu ürünün sahip olduğu tüm renk tonları, saçlarda doğal bir renk yaratmak için tasarlanmıştır.

 Phyto Saç Boyası Nasıl Kullanılır?

Phyto saç boyası uygulanırken önce saç diplerinden başlanmalıdır. Saç diplerindeki renk tonları biraz daha farklı olacağından, homojen bir görünüm için saç diplerinin iyice boyandığından emin olunmalıdır. Daha sonra saçın diğer kısımlarına da uygulanarak, boyama işlemi tamamlanmalıdır. Saç boyası, saçlarda yaklaşık olarak 45 dakika bekletilmelidir. Saçların yıkama aşamasında önce iyice durulanması ve boyanın tamamen akıtılması tavsiye edilmektedir. Ardından uygun bir şampuan ile yıkanmalı ve gerekiyorsa saç kremi kullanılmalıdır.

 Phyto Saç Boyası İçin Önlem ve Uyarılar

Ürün bitkisel bir içeriğe sahip olduğundan alerji riski bulunmamaktadır. Fakat aşırı hassas ve alerjik bünyelerin ürünü kullanmadan önce, kolun iç kısmına boyadan bir miktar sürüp bir 10 dakika sonra yıkaması ve yaklaşık olarak 12 saat kadar beklemesi tavsiye edilir. Boyanın uygulandığı bölgede herhangi bir alerjik reaksiyon oluşuyorsa, ürün kesinlikle kullanılmamalıdır. Yüz ve gözlerle temas ettirilmemesi önerilir. Gözlerle veya yüzle temas halinde, ürün bol su ile durulanmalıdır. Yiyecek ve içecek maddelerinden uzak tutulması gereken ürün, tek kullanım içindir. Kalan boyanın kesinlikle kullanılmaması gerekir.

https://www.dermoeczanem.com/phyto-sac

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık