Soğutma Büyüsü

Sponsorlu Bağlantılar

Adı üstünde olan bir büyüdür. Sevgiliyi, eşi, dostu birbirinden soğutan büyüdür. Soğutma büyüsü daha çok insanların arasını bozmak için tercih edilir. Tüm dostluklar, arkadaşlıklar, aşk, sevgi hatta evlilik süresince herhangi bir sorun yok iken birden bire kişilerden birisi dostluğu, arkadaşlığı, samimiyeti bozuyor ve uzaklaşmak adına bir takım eylemler içerisinde bulunuyorsa eğer kişi direkt olarak soğutma büyüsünden şüphelenebilir. Tabi, her ayrılıklara maruz kalınması demek kesinlikle bir büyünün olduğunu işaret etmez. Ancak şüphelenilmesi gereken durumlardan birisidir. Kişiler eğer büyüden şüpheleniyor ise soğutma büyüsü bozan medyum kişiler ile iletişime geçerek bu büyünün bozulması yönünde emin adımlar atmaları gerekir.

Soğutma büyüsü yaptırmak isteyenler genellikle birbirini seven iki kişiyi birbirlerinden soğutarak ayrılmalarını istemektedirler. Bunun sonucunda ise kişilerden birisine kendisi sahip olmak istemesi ile büyü sürecini başlatabilmektedir. Çoğu zaman denk geldiğimiz durumlar arasında evli insanların hayatlarında başka bir kadının olması neticesinde kocamın dostundan soğutan büyü adı altında bu yöntemlere başvurmaktadırlar. Sonucunda ise karı koca arasına giren kadının erkekten soğuması neticesinde evliliklerine düzgün bir şekilde devam edilmesi kararlanır.

Durum aynı şekilde erkeğin ya da kadının hayatında evlilik dışı başka ilişkileri var ise evliliklerinin bozulması için soğutma büyüsü yapılmaktadır. Bu durum karşısında evli kişiler arasında soğuma sonrasında ise ayrılma ile sonuçlanır. Hal böyle olunca bazı kişiler amaçlarına ulaşma noktasında bazı adımları atmış olurlar.

Son zamanlarda eşi ailesinden soğutma büyüsü olarak da gündemdeki yerini koruyan büyüler bulunmaktadır. Genellikle evli olan kişiler ailelerine olan bağını çok samimi derecelere getirdikleri için tek taraflı eşlerden birisi bu duruma dur demek için soğutma büyüsü yaptırabilmektedir.

Evden soğutma büyüsü adı altında aynı çatı altında yaşayan anne, baba, eşler, kayınpeder, kayınvalide, elti gibi insanların evden soğuyarak terk etmesi de sağlanabilmektedir. Kısacası soğutma büyüsü her alanda her kişi için yapılabilmektedir.

Soğutma büyüsü yaptırmak istenildiğinde ise işini ciddi yapan medyumlar ile tanışmak gerekmektedir. İnternet üzerinden bu mümkün olsa da işinizi internet ortamına bırakmadan yakınlarınıza danışarak da yakın çevrenizdeki insanlara danışabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık