Uygun Fiyatlı İPTV

Sponsorlu Bağlantılar

İptv server kullanmak için internet bağlantınız olması gerekir. İPTV server izlemek istediğiniz programları kontrol etme yetkisini size verir. İzlemek istediğiniz ve kaçırdığınız film ve programları daha sonra izleme imkanı sunar. İptv server ile kesintisiz iletişim için internet bağlantınızın alt yapısının sağlam olması gerekir. Fiber internet kullanılan bölgelerde donma sorunu minimum düzeye düşer.

Smarttv iptv server uygulaması hiçbir cihaza gerek duymadan İPTV izlemek için oluşturulmuştur. Yüklemesi zor ve yorucu olan MKvod, Ssiptv uygulamalarının yerini günümüzde smarttv TV iptv cihazları aldı. Smarttv uygulaması için 7 gün test süresi verilir. Bu süre biriminde 5 Euro ödeyip sınırsız izleme imkanına sahip olursunuz. Kanalları bizzat biz gönderiyoruz. İPTV kurulumu dilerseniz kendiniz yapabilir dilersenizde team wiever aracılığıyla bizlere ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. Gerekli MAC adresleri sizlere tarafımızdan sağlanarak İPTV kurulumunuz yapılacaktır.

Dünyanın her yerinde yaygınlaşan ve artık internet üzerinden izlemenin keyfini sizlere yaşatan bu yöntem sayesinde farklı paketler oluşturularak hizmet sağlanmaktadır. Fiyatlar kullanım özellikleri ve kotaya göre oluşturulmaktadır. Aklınıza takılan her konuda müşteri hizmetleri temsilcileri sizlere detaylı bilgi sağlamaktadır. Smart iptv server yükleme konusunda gerekli tüm soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilir, gerekirse bizden teknik destek alabilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat sizlere hizmet veriyoruz. Bir telefon kadar uzağımızda olduğunuzu unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık