Zamane Sohbet Tekrar Açıldı!

Sponsorlu Bağlantılar

Eskiler bilir kendi zamanında en iyi IRC sunucularından bir tanesi olan www.zamane.net 15 yılı aşkın süredir kapalıydı. Bu süre zarfında sosyal medya, sesli ve görüntülü sohbet sitelerine ek olarak mobil chat uygulamaları çığ gibi büyüdü ve bu nedenle irc kullanıcısının kalmadığını düşünüyordum. Hal böyleyken zamane.net tekrar açılmasını akla ziyan bir fikir olarak görmüştüm. Bu nedenle tekrar açıldığını öğrenince bir göz atmak istedim.

Zamane.Net’in web sitesi üzerinden irc.zamane.net server ağına bağlandık. Otomatik olarak bir kaç sohbet odaları ve oyun radyo kanallarına giriş yaptık ve kanalları izlemeye başladık. Tüm kanallarda başka kişilerce farklı muhabbetlerin dönüyor olduğunu ve sunucunun epeyce kalabalık olduğunu gördük.

Nezih ve kaliteli bir ortama ev sahipliği yapan sitenin bu kadar kısa sürede nasıl bu denli büyüdüğüne şaşırdık doğrusu. Bünyelerinde Türkiye’nin en kaliteli Sohbet sitelerini barındırdıklarını öğrendik. Bunlardan bir tanesi’de 2008-2010 senelerine damga vuran ve sonra aniden kapanan www.prosohbet.com olduğunu gördük. Pro Sohbette sohbet sitesi olarak tekrardan Zamane.Net bünyesinde faaliyet göstermeye başlamış.

Bu sitelere katılım sağlamak için 18 yaşından büyük olmak gerekiyor. 18 Sohbet kanallarına ücret ödemeden ve üye olmadan herkes katılabiliyor. Site yöntemine başarılar diliyorum.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık