Zirai Dondan Korunma Şekilleri

Sponsorlu Bağlantılar

Son yılların en büyük zirai buluşları arasında yer alan zirai dondan korunma yöntemleri arasında bulunan donsavar uzun süre etkisini kaybetmeden meyve ağaçlarınızı, seralarınızı ve tarlalarınızı dona karşı korumaktadır. Don tarlalarınızı tehdit ediyorsa ve tam meyvelerin çiçek açtığında oluşan bir soğuk havanın etkisiyle verim düşüyorsa bunu engellemek için belirli dönemlerde kullanılan donsavar ürününü kullanmalısınız. Donsavar makineleri zirai don etkilerini minimuma indirmektedir.

zirai dondan korunma yöntemi olarak uzun süre etkisini sürdüren bu ürün sayesinde sizde kendinize daha şanslı hissedecek ve tarlalarınızı dona karşı koruma altına alacaksınız. Ürün havaya atıldığında ağaçlarınızın üzerine yapışır ve uzun süre de kalır. Ürün don etkilerini ve ağacın üzerinde bulunan zararlı mikroorganizmalara karşı önlem olarak kullanılır. Bakteriyel oluşumları yok ederek ve zararlı maddelerden ürünlerinizi koruyan fiyatları ile sizlere sağlanıyor. Son yılların en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan donsavar tarım ve hayvancılık fuarları da son yılların en gözdesi haline geliyor.

Donsavar kullanımı oldukça basit olan bir makinede lastik yakma ve saman yakma gibi etkisi kısa sürmeyecek olan bir üründür. Mazotun gaz haline dönüştürülmesi ile çalışan ve etkisini sürdüren ürün çok yoğundur. Ürünün etkisinin uzun olması çiftçilerin bu ürüne sıcak bakmalarını sağlamaktadır. Üstelik mucizevi öneme sahip olan bu ürünün fiyat aralıkları oldukça idealdir. İhtiyaçlarınıza göre birden fazla satın alabileceğiniz bu ürün sayesinde tarlalarınızı koruma altına alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık