Ece Mumay Kimdir? Tarzı ve Kombinleri

334 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Aslan burcu olan ünlü TikTok fenomeni Ece Mumay, bu yılın en iyi çıkış pop sanatçısı ödülü alması sonrasında büyük bir çıkış yakaladı. Bu içeriğimizde Ece Mumay’ı çok kısa tanıttıktan sonra sizleri kombinleri ile baş başa bırakacağız.

İstanbul Teknik Üniversitesi Türk müziği devlet konservatuarında eğitim alan güzel yıldız sosyal medyayı çok aktif bir şekilde kullanmaktadır.

Ece Mumay Kazak

İstanbul doğumlu olan güzel fenomen, 12 Ağustos 1998 yılında doğmuştur. 1.65 boyunda ve 57 kilo olan ünlü TikTok fenomeni aslen Siirtlidir. Konservatuarda 3 yıl kemençe üzerine eğitim alan güzel fenomen, okulun son yılında ise gitar bölümüne geçmiştir.

TikTok Fenomeni Ece Mumay

İlk olarak Youtube’da yayınladığı coverlar ile adından söz ettiren Ece Mumay, daha sonra TikTok platformuna giriş yapmış ve yıldızı burada parlamıştır.

Ece Mumay Deri Etek

TikTok platformunda çok kısa bir süre de 2.7 milyon takipçiye ve 71 milyon içerik beğenisine ulaşmıştır. Youtube platformunda ise 336 bin abonesi bulunmaktadır. Instagram’ı da aktif bir şekilde kullanan güzel yıldızın bu platformda 393 bin takipçisi ve 62 gönderesi bulunmaktadır.

Ece Mumay Düğmeli Gömlek

İlk olarak popüler şarkılara cover yapan Ece Mumay, Youtube’da seslendirdiği “Vazgeç Gönül, Aşk Dediğin, Kalbimin Tek Sahibine, Mandalinalar, Titanium, İçimdeki Duman” coverlarıyla büyük beğeni toplamıştır. Almanca ve İngilizce bilen güzel fenomen bir kere TRT’de sahne almıştır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık