2019 Yaz Makyaj Trendleri

1.052 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

2019 yılını özel makyaj tasarımlarını inceleyerek sizler de mükemmel bir görünüm sağlayabilir, sezonun en trend kadını olabilirsiniz. 2019 yaz makyaj trendleri geçtiğimiz yıla göre oldukça farklı… Trendler farkında olmasak da hayatımızı etkiliyor ve değişme neden oluyor.

Yaz ayı birçoğumuzun içinin aydınlatır. Uçuş uçuş tasarımlar kullanmayı sevdiğimiz ve buna uygun makyaj yapmakta zorlandığımız bir dönemdir. Hava sıcaklığı giderek artar ve bu da özellikle yoğun makyaj kullananlar için zor günlerin gelmesi anlamına gelir. Bu nedenle ciltte kullanılan ürünler yaz ayında değişmektedir. Birçok kadın için vazgeçilmez olan makyaj tasarımlarında da yaz geldiğinde büyük değişimler oluşuyor. Ağır ve ciltte terlemeye neden olacak ürünler kullanılmaz ve yeni ve güneş korumalı ürünler tercih ediliyor. Işıltılı bir görünüm aynı zamanda da ferah bir kullanım tercih ediliyor.

2019 yaz makyaj trendleri arasında bu sezon çilli görünüm yer alıyor. Yapay ya da doğal çil bu sezon oldukça trend. Birçok kişi farklı tekniklerle yapay çil yapmayı dahi deniyor.

Sezonun en farklı tasarımı ise gözleri arka planda bırakmak ve parlak bir cilt oluşturmaktır. Takma kirpikler ya da şeffaf rimellerle kirpikleri belirginleştirirken göz renginin ve göz makyajını arka planda kalması dikkatin yüzün parlaklığına toplanması sağlanıyor. 2019 yaz makyaj trendleri arasında keskin parlaklık yer almaktadır. Özellikle göz makyajında geometrik şekiller ve parıltılı farlar kullanılarak yalnızca gözlere ilgi toplanarak da makyaj tasarımı oluşturuluyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık