Bel Ağrısını Geçiren Formül Zahide Yetiş

1.917 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Zahide ile Yetiş Hayata Programı Doktor Feridun Kunak

Zahide ile Yetiş Hayata ramazan ayında da durmaksızın yayına devam eden ve hafta içi her gün yayınlanmakta olan ve izlenme oranı yüksek kadın programları arasındadır. Hayata dair ne varsa paylaşılan program Zahide ile Yetiş Hayata’nın 15 Temmuz 2014 Salı günü yayınlanmakta olan bölümünün konuğu Doktor Feridun Kunak oldu. Bildiğiniz gibi Ortapedi uzmanı olan Doktor Feridun Kunak eşi ile birlikte konuk olduğu Zahide ile Yetiş Hayata isimli programda bel ağrını geçiren muhteşem bir formül sundu.

Bel Ağrısı Geçiren Formül

Özellikle bel fıtığı olanların muzdarip olduğu bel ağrısı problemine basit bir çözüm bulan Feridun Kunak’ın Bel Ağrısını Geçiren formülünü sizler için öğrendik. Yazımızda Doktor Feridun Kunak’ın bel ağrısı formülü için gerekli olan malzemeleri ve malzemelerin yapılışını bulabilirsiniz. Böylelikle bel ağrılarından kurtulma şansını kolayca elde edebilirsiniz. Evde kolayca uygulanabilecek olan bel ağrısı için Zahide Yetiş’in programı olan Zahide ile Yetiş Hayata programında Doktor Feridun Kunak’ın formülünü uygulayabilirsiniz.

Bel Ağrısını Geçiren Formül için Malzemeler

1 su bardağı taze bamya
1 su bardağı süt
1 adet orta boy soğan
1 çorba kaşığı ozon yağı

Bel Ağrısı Geçiren Formül Yapılışı:

Bamya, süt ve soğanı kaynatıyoruz. İyice pişirmemiz gereken bamya, soğan ve sütü piştikten sonra ozon yağını katıyoruz. Daha sonra ağrı olan bölgeye sıcak olarak uyguluyoruz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık