Concealer Uygulaması Nasıl Yapılır?

0 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Concealer makyajlarınızda uygulayabileceğiniz en güzel uygulamaların başında gelmektedir. Doğru şekilde Concealer uygulandığında güzelliğinize bir kat güzellik eklemiş olurken, Concealer uygulamasını tam manasıyla gerçekleştirebildiğinizde diğer herkesden güzellik anlamında her zaman bir tık farklı ve bir tık önde olacaksınız. Concealer uygulamasıyla ilgili tüm detaylar konumuzda sizlerle olacak. Concealer nasıl sürülür? Concealerın farklı kullanım alanları nelerdir? Kozmetik biz kadınların en hassas olduğu konulardan biridir ve hayatımızın her köşesinde düzenli olarak kullandığımız belirli ürünler bulunur. Hemen hemen herkesin kullandığı ürünlerden olan ‘Concealer’ın kullanım alanlarını KadinFoni.com okurları için sıraladık! Sizde oldukça pratik olan bu kullanım alanlarını günlük hayatınızda uygulayabilirisiniz…

FONDÖTEN İŞLEVİ!

Yaz aylarında hafif bir cilt makyajı yapmak istiyorsanız kapatıcınız kurtarıcı olabilir. Nemlendirici veya bakım yağınızla karıştıracağınız concealer’ınızı kapatıcı ve hafif bir fondöten olarak kullanabilirsiniz.

KÜÇÜK DÜZELTMELER YAPIN!

Fondöteninizin güçlü kalmadığı ve cilt kusurlarınızı kapatamadığınız noktalarda concealer’ınızdan faydalanın. Nokta atışı yapacağınız uygulamalarla ekstra bir fondöten katmanı yerine hafif bir sonuçla cilt görünümünüzü kusursuzlaştırın.

GÖZ KAPAKLARINIZDA BAZ ETKİSİ!

Göz kapağınızdaki renk eşitsizliğinizi gidermek ve farınızı daha pigmentli ve kalıcı bir sonuçla uygulamak için kapatıcınızdan faydalanın. Dağıttığınız ürünü ten renkli bir far veya pudra ile sabitlemeyi unutmayın.

KUSURLARI GÖRÜNMEZ KILIN!

Kırmızı ruj, kuyruklu eyeliner ve kaş kontürü gibi sınırları çok belirgin ve önemli olan uygulamalarda concealer’ın kapatıcı etkisinden faydalanabilirsiniz. Keskin uçlu bir fırçayla elinizin titrediği bölgeleri kamufle ederek net ve keskin sınırlar elde edebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık