Dudak Peelingi Nasıl Yapılır?

0 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Dudak peelingi gençler tarafından oldukça ilgi gören ve merak konusu olan bir uygulama olup dudak peelingi yapan birçok bayan diğer rakiplerine göre farklı ve ön planda olmaktadır. Güzel görünmek istiyorsanız mutlaka dudak peelinginde profesyonel şekilde uygulamayı başarmalısınız. Bu sayede inanılmaz bir görünüme dudak peelingiyle kavuşabilirsiniz. Dudakların güzel görünümü için neler yapılır? Dudak peelingi nasıl yapılır? Dudak peelingi ile hem daha nemli dudaklara sahip olacaksınız hem de dudaklar ınız bakımlı görünecek. İşte sizlere evde dudak peelingi yapmak için alternatifler…

BAL-TOZ ŞEKER-TÜRK KAHVESİ

İhtiyacınız olanlar 1 çay kaşığı kadar bal, 1 çay kaşığı toz şeker ve son olarak Türk kahvesi.
Hazırladığınız karışımı ya parmağınızla alıp dudaklara ovuşturarak sürüyorsunuz ya da dudaklarınızı birbirine sürterek deriye işlemesini sağlıyorsunuz. Böylece ölü deriler ayrılıyor dudaklardan. Dudaklarınızın çok hassas olduğunu bu aşamada hatırlatmakta fayda var. İyice zımpara yapar gibi bastırmayın. Yumuşak hareketlerle işlemleri gerçekleştirdiğinizde istediğiniz sonucu alırsınız muhtemelen.

DİŞ FIRÇASI YÖNTEMİ

Diş fırçasıyla dudak peelingi bulunmaz nimet. Yumuşak kıllara sahip bir diş fırçasını sadece ıslatarak dudaklarınıza yuvarlak ve nazik hareketlerle uyguladınız mı, işlem tamam.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık