Dudak ve Yüz Dolgusu Nasıl Yapılır?

1.119 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Dudaklarınızın inceliği ya da yanaklarınızda yaşlanma sebebiyle oluşan sarkma ya da çöküntüler sizi mutsuz ediyorsa ameliyatsız olarak çok kolay değişebilirsiniz. Dolgu enjeksiyonlarıyla yüzünüzde yapabileceğimiz değişiklik ve dolgunluk sizi de mutlu ediyor olacaktır. Dolgu enjeksiyonu içinde barındırdığı hyalüronik asit sayesinde yüz bölgesindeki hasarları onarmaktadır. Yüz dolgusu kırışıklık, çöküntü, yüz hatlarındaki bozukluğun giderilmesi için kullanılan en iyi yöntemdir. Cilt tabakasına yapılan dolgu enjeksiyonu, ciltteki etkisini gösterdikten sonra fark edilebilir bir belirti oluşturmaz. Yani yüzünüze müdahale edildiği anlaşılmaz, bu anlamda ameliyat ya da diğer yöntemler gibi ciltte hasara ve belirtiye yol açmaz. Bu sayede doğal bir güzellik meydana gelir.

Yüz dolgusu ile cildinizde yaş sebebiyle oluşan kırışıklıkları, göz ve ağız çevresinde meydana gelen ince çizgileri, yüz hatlarınızda oluşan çöküntüleri bu yöntemle düzeltebilirsiniz. Canlılığa ve tazeliğe kavuşan cildiniz parlak ve yenilenmiş gözüküyor olacaktır.

Yanak dolgusu, özellikle ileri yaşlarda tercih edilen, yaşlılığa bağlı yanaklarda oluşan sarkmaları gidermek için kullanılan bir yöntemdir. Zamanla yorgun gözüken cildiniz, yüz hatlarınız yanak dolgusu ile kendini toparlamakta ve sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşmaktadır.

Yanak dolgusu sadece yanaklarınızın toparlanması için değil, elmacık kemiklerinizin de dolgunlaşması için kullanılmaktadır. Tek dikkat edilmesi gereken elmacık kemiklerine uygulanırken daha hassas davranılması gerektiğidir. Uzman hekimler tarafından yapılan bu uygulama için dikkat edilmesi gerekmektedir. Merdiven altı diye tabir edilen merkezlerde bu tarz uygulamaları yaptırmaktan kaçınılmalıdır, tavsiye ya da önerilen bir yer olsa bile mutlaka iyi araştırılmalıdır.

Dudaklarından memnun olmayan kadınlar ileri yaşlarda değil gençliklerinin her döneminde dudak dolgusu ile kalın ve güzel dudaklara sahip olmak istiyorlar. Kalın ya da yüz hatlarınıza uygun dudaklara sahip olmak için de dolgu yönteminden faydalanabilirsiniz.

Yanaklarınızın gençliğinizdeki gibi diri ve güzel olması için, dolgun dudaklara sahip olmak için, yüzünüzdeki değişikliklerle kendinizi mutlu etmek için www.drmustafakaratas.com sitesini ziyaret ederek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Her yaşın güzelliğini, doyasıya ve mutlu tatmak için kendinize değer verin ve mutluluğunuzu, istediklerinizi ertelemeyin!

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık