İpek Kirpik Nedir? Nasıl Uygulanır?

0 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Stres, vitamin eksikiği ve daha pek çok nedenden ötürü kadınların kaş ve kirpikleri dökülmeye başlar. Pek çok kadın kaşının çıkmamasından veya kirpiklerinin kısalığından şikayet eder. Ancak bu sorunlar için çok basit uygulamalarla istediğiniz kaş ve kirpiklere kavuşmak mümkün. Öncelikle kaşınızın, kirpiğinizin neden döküldüğünü bilmeniz çok önemli. İşte nedenler…

GÜZELLİK MAZEMELERİNE DİKKAT

Kullandığınız güzellik malzemeleri kaş ve kirpiklerinizin dökülmesine neden olabilir. Markasından emin olmadığınız ürünler kesinlikle kullanmayın. Mesim geçişleri, genetik, kirpik kıvırıcı aletler ve vitamin eksikliği gibi nedenlerden ötürü kaşınız, kirpiğiniz dökülebilir.

KAŞ VE KİRPİK SERUMU

2 yemek kaşığı Hint yağı, 2 yemek kaşığı tatlı badem yağı, 1 ampül e vitamini. Malzemelerin hepsini karıştırıp bir kaba koyun. Geceleri yatmadan bitmiş rimelinizin fırçasıyla kaş ve kirpiklerinize sürün.

KİRPİK PERMASI NEDİR?

Düz kirpikler için müthiş bir uygulama olan kirpik perması, kirpiklerinizin daha kıvrımlı olmasını sağlıyor.

İPEK KİRPİK NEDİR?

İpek kirpikler kirpiğin dibine özel bir yapıştırıcı ile kirpik ekleniyor. işlem 1 saat sürüyor ve 80-90 yakın kirpik takılıyor. İpek kirpikler 6 aya kadar dayanıyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık