Kaşları Kaldırmak için Yöntemler

1.087 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Zamanın ilerlemesiyle gün geçtikçe yaşlanma meydana gelmektedir. Yaşlanmanın da etkisi olarak birçok sorunla karşılaşmak mümkündür. Dış görünüşümüzde gözle görülür derecede değişimler meydana gelir. Tabi ki bu değişimler genellikle kişiyi mutsuz etmekte ve hayattan soğutmaktadır. Bunlara engel olmak için günümüzde estetik operasyonlar mevcuttur. Bu operasyonlarla istenmeyen ve sorun teşkil eden bölgelerde düzeltmeler meydana getirilir.

Her zaman kadınlar için en önemli şey bakışları olmuştur. Kadınları etkileyici kılan en önemli etkendir. Tabi ki bir de bakışları etkileyen yüzdeki diğer unsurlar vardır. Kadın ve erkeklerde kaş yapısı yüzle orantılı bir şekildedir. Bakışları anlamlaştıran ve etkileyici kılan faktörlerden biridir. O yüzden kaşlar büyük önem kazanmaktadır. Zamanla yaşlanmanın etkisiyle aşağıya doğru sarkmalar meydana gelir. Ve bu yüzünüzde istenmeyen görüntüler oluşmasına neden olur. Çünkü aşağı doğru inen kaşlar yüze üzgün ve mutsuz bir ifade verir. Her zaman keyifsiz ve ağlıyormuş gibi bir görünüm kişinin hayatında büyük olumsuzluklara yol açmaktadır. Bütün bunlar göz önüne alındığında estetik ameliyatın düşünülmesi çok muhtemeldir. Kaş kaldırma ameliyatı ile istenen kaş şekli verilebilir. Ameliyat öncesinde tam olarak nasıl bir yapıda istediğinizi anlatır ve bu konudaki uzman görüşünü dinleyebilirsiniz. Ameliyathane ortamında yapılan bu işlem öncesinde bir takım analizler yapılır. Çünkü genel anestezi eşliğinde yapılacak olan bu operasyon herhangi bir sorunla karşılaşmamak adına kontrollerin yapılmasını gerektiriyor.

Genellikle 1 saat kadar süren bu operasyon sonunda çok kısa bir süre sonra günlük yaşantınıza dönebilirsiniz. Biraz şişlik ve morluk oluşması beklenen sonuçlarıdır. Kısa süre sonra tamamen ortadan kaybolurlar. Duruma göre metal dikiş işlemi de yapılabiliyor. Bunlar sonradan alınmayı gerektiren dikişlerdir. Zamanla eriyip yok olmalarını beklemek hatadır. Ameliyattan 7 gün sonra alınırlar. Ağırlıklı olarak elde edilen sonuçlar kalıcı niteliktedir. Herhangi bir sarkma söz konusu olmaz. Ancak zamanla alında kırışıklık olması durumunda çok az bir inme söz konusu olabilir. Bu tür durumlarda alında germe işlemi yapılmasıyla daha kusursuz sonuçlar elde edilir. Tıp dünyasında benzer germe işlemleri bacak germe , kol germe operasyonlarında da uygulanmaktadır. Estetik sonrasında yüzünüzde yeniden oluşan anlamlı bakışlar sayesinde siz de çok daha mutlu olabilirsiniz. Yüzünüze uygun olan en doğru orantılarla daha güzel bir yüz şekline sahip olmanız çok daha kolay.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık